Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A diplomás/jól kereső orvos/mé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diplomás/jól kereső orvos/mérnök/közgazdász férfiak miért érik be diplomátlan, Tesco kasszás, műkörmös nőkkel és pénzelik őket korlátlanul?

Figyelt kérdés

Bezzeg a diplomás/büfészakos díszpitsáknak belépő szint, hogy a pasas mérnök, orvos stb. legyen. Ennyire meg kell fizetni a fix numerát?


25/F


2021. jan. 29. 21:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
🍿🍿🍿
2021. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Altalanositasz es irigy vagy. Mindketto a buta emberek tulajdonsaga.
2021. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Es mivel pitsaknak hivod a noket, bunko is vagy. Ezert nem allnak veled szoba.
2021. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
25%

DIPLOMA = SOK FIZETÉS = VÁLÁSKOR IS JÓL JÁROK



Nōk XXI. század. 🤷🏻‍♂️

2021. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%
Még józan vagy, Balu? Ma is telepakoltad a GyK-t rendesen. 👏
2021. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Tanulj. Legyel te is orvos es a tied a vilag. Ja hogy ahhoz esz is kell?
2021. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
62%

Hát ilyet én csak filmben láttam de ha te mondod biztos úgy van.

A hapik alapból meg a látványra kíváncsiak nem a teljesítményre talán ezért. A kasszás csajok között sok a nagyon előnytelen külsejű, elhízott, rondán kifestett kövér van, nem hiszem, hogy a bankárok, top menedzserek, orvosok a tescóban ismermednének. Legtöbbször munkahelyen, társkeresőn keresgélnek.

2021. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
65%

Azt ugye tudod, hogy a közgazdászok nagy része szarul keres és sok esetben nem is közvetlenül a szakmájában kell, hogy elhelyezkedjen (igen, ettől még dolgozhat bankban, de most egy kis ügyintézőt ne nevezzünk közgadásznak). Orvosokra meg ne irigykedj, legtöbb nagyon okos gyerek. Mérnökök között pedig nagy a szórás. IT most nagyon pörög, szerencsére gyerekkoromban én is jó "álmot" választottam magamnak, de van olyan mérnök, aki nagyon keveset keres. Pl. építészek a közhiedelemmel ellentétben tipikusan szarul keresnek, bármilyen hihetetlen (több egyetemet végzett építész ismerősöm van, innen tudom). Jogászok is szarul keresnek, ha csak nem apa is jogász és betolja a kis playboy fiacskáját meg a jogászkurvа leánykáját a saját irodájába.


Én csupa magasan kvalifikált emberrel vagyok körülvéve így bátran állíthatom még sose volt olyan, hogy valamelyik egy aluliskolázott akárkivel állt volna le tartósan. Buliból biztos hazavittek nem keveset, de azoknak másnap már a nevére se emlékeznek...

2021. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
67%
Te kérdező, nem az utcasarkiakra buknak, mint a Micsoda nő-ben?
2021. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%
Láttál egy ilyen párt és most azt hiszed ez a jellemző? Mert nagyon nem ez a standard.
2021. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!