Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha érzitek, hogy tetszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érzitek, hogy tetszetek egy lánynak akkor mit mondanátok neki, hogy elkezdjetek vele beszélgetni? (a lányt azt ismerem)

Figyelt kérdés

pl: Szeretnélek jobban megismerni.


vagy mit


2010. okt. 6. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy érzem,h neked is tetszik. Ha így van, akk kérdezd meg tőle, h nem mentek-e el valahova egyik nap...ketten? Aztán megismered közelebbről, de ebből már neki is lejönne, viszont neked sem lesz túl zavarba ejtő megmondani, h meg szeretnéd jobban ismerni. Sok sikert!

15/L

2010. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha ismered a lányt, akkor nem értem, hogy hol a probléma a kommunikáció beindításásban?

vagy az "ismerem" az nálad azt jelenti, hogy tudod ki ő,de még soha egy szót sem váltottatok?

amúgy meg ha tetszel egy lányak tök mindegy mut mondasz (mondjuk azért vmi durva sértőt ne) akkor is beszédbe elegyedik veled, ha meg nem jössz be neki, akármilyen frappáns vagy, úgy sem fog 1-2percnél tovább diskurálni veled.

de ilyennel azért mégse hogy: szeretnélek jobban megismerni...ne ronts ajtóstól a házba, inkább vmi semleges könnyű témát dobjál fel. ha vagány vagy és látod hogy egyedül áll/ül valahol, akkor odamehetsz hozzá azzal is, hogy "szia. úgy megsajnálatalak ahogy itt árválkodsz magadban, gondoltam csatlakozom, árválkodjuk együtt"

na mondjuk ez lehet nem jön be,még sose próbáltam

2010. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát úgy ismerem igazából 4 hete
2010. okt. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!