Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikről érdemes, és mikről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikről érdemes, és mikről kerülendő beszélgetni az első találka során?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, már valamennyire ismeritek egymást, mondjuk kollégák vagytok.

2023. márc. 8. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Érdemes tisztázni rögtön nem-e fideszes.
2023. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Kollégák vagytok, akkor ugyanúgy beszélgess vele mint azelőtt, de mondjuk az ex lehordása, politika, vallás és ilyesmik nem odavaló témák főleg úgy hogy az ellentétes oldalon álltok.
2023. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így valamennyire ismeritek egymást, bármiről el tudtok beszélgetni. Hidd el, ha megvan az összhang, nem lesz kínos csend. Sok sikert!
2023. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem első randin ne legyen téma az ex. A politika necces, mert ha pl.: megrögzött konzervatív, homofób, fidesz őrült azt jó mihamarabb tudni:D
2023. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Mit gondol gyurcsanyrol
2023. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

40 múltam, nincs sem időm, sem energiám, sem kedvem tiszteletköröket futni.

Jó..., ha csak 1-2 szex kell, akkor "játszom", de ha érdekel a lány, akkor én SAJNOS magamat adom, és NEKIK SAJNOS, de a mai csajok többsége lelép.

Szeretem a fegyvereket, a hüllőket, a motorokat, tinicsajokat, rühellek minden színest, külföldit, migránst. És hiszem, hogy van a férfi, a nő, és innen mindegy létformák és nemek. Gyereket sosem akarok. Jegyes és feleség nincs, de karikagyűrű igen.

2023. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Nemibetegség témát azért még kerüld.
2023. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Ez megnyugtató. Mármint hogy lelépnek.
2023. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!