Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás közbe vannak kerülend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás közbe vannak kerülendő témák amikről nem érdemes beszélni, ha igen milyen témákat nem hoznátok fel?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Politika, vallás. Főleg nem az első randin.


Kivéve, ha egyazon politikai/vallási közösséghez tartoztok, esetleg ott ismerkedtetek meg.

2018. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is a politika jutott először eszembe. A vallás szerintem egy fokkal kevésbé kényes téma, mert ha értelmesek vagytok, akkor el tudjátok fogadni egymás hitét vagy nemhitét.
2018. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Én az exek témát is igyekszem kerülni, valamint a szexualitás témakört.
2018. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire gáz, ha beszélek a politikáról? Sokat foglalkozom vele és meg is találtam a helyemet benne, amiről szívesen beszélgetnék tartalmasan. Pont az a probléma az országgal, hogy alig politizálnak itt, pedig sokat kéne foglalkozni vele, hogy elinduljon jobb irányba ez az ország.
2018. máj. 26. 19:08
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Én pl örülnék ha szóba kerülne. Sokat tudnék róla beszélni. (Politikáról)

Az exeket én is kerülném, max csak felületesen.

2018. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Hát mondjuk ha tényleg érdekel, akkor akár fel is hozhatod, mert később úgyis feljönne.

Amúgy szerintem a politika részben azért kényes téma, mert a többség nem is tud intelligensen hozzászólni, hanem vagy a kormányt, vagy az ellenzéket szidja, meg úgy alapvetően átmegy anyázásba/panaszkodásba, és mindkettő elég lelombozó.

Ha ennél tartalmasabb a mondandód, akkor nem biztos, hogy annyira ijesztő téma a politika.

2018. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen sajnos sok ilyen van. De általában közvetlenek, pl munkáról lehet, de fizetésről nem. Politikáról lehet, de hogy te kire szavaztál, inkább ne. Ha kereszt lóg a nyaklancán akkor kicsit egyértelműbb, ott rá lehet kérdezni. Kényes témák is kerülendőbbek, pl ha van valamilyen betegséged,de még nem akarod rögtön elárulni. Én ilyenekre gondoltam hirtelen.
2018. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Alapvetően mindent, ami negatív. Max 2 mondat szintjén lehet említeni, hogy ha nem olyan jó pl. a családi helyzet vagy az egészségi állapot, de mikor valaki órákon át sorolja a bajait, ki miért és milyen hülye, az rohadt kiábrándító.

Ugyanígy az exei sem érdekelnek meg a szexuális kalandjai/vágyai sem érdekelnek, nem első randis téma, kivéve persze ha csak dugni akarsz az illetővel.

A többit már leírták.

2018. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer nekem egy nő az idegösszeroppanásairól beszélt első találkozáskor.

Nem jött be.

2018. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Minden ami unalmas és/vagy fájó pont lehet. Ez helyzete válogatja. Ha látom rajta, hogy vallásos, vagy utal rá, esetleg következtetni lehet akkor akár arról is. Bár! Az még hogy érdeklődik, hogy benne van nem garantálja azt, hogy nem fogja unni. Ugyanígy a politika. Dolgozhat ő rovatszerkesztőként, vagy képezheti szerves részét az életének a politika illetve a közélet, attól még koránt sem biztos, hogy erről szeretne beszélgetni egy randin. Az nem oda való. Abban pedig nem hiszek, hogy ez ilyen sarokpont. Én hívő vagyok az eddigi párjaim inkább nem voltak, mint igen. Engem nem érdekel a politika/egész máshogy látom, mint ők és ebből sem. Én szívesen beszélek az exeimről, ha úgy tetszik, illetve kérdeznek róluk, viszont volt barátnőm akinél még másfél év után sem kerültek szóba. Embere válogatja. Úgy ahogy ezek fordítottját is.
2018. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!