Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez szórakozik velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez szórakozik velem, vagy tetszem neki?! Franc se tud már kiigazodni a pasikon . Kérlek irjatok! Elég vicces a sztori :D

Figyelt kérdés

Szoval . tavaj szeptemberbe jött a suliba. 11. be jár én 12. be.

Tavaly minden hétfőn korrepetáltam őt bioszból mert elég gyengus volt. Tavaly smároltunk ugy kb 4 szer. néha a korrepetálás órán , meg mindig szajra puszit adott elköszönéskor.


azt kell tudni rola hogy nagyon félénk csávo. nem volt neki még barátnője. szűz. 18 éves. És nincs egy lány barátja se. Msn en minden nap beszélünk de suliba soha nem szol hozzám egy szót se és amikor én odamegyek hozzá valahogy mindig sikerül lelépnie.

Amikor msn en megkérdeztem tőle miért ilyen félénk azt mondta nem tudja még nem volt ilyen problémája.

amugy meg már irta nekem hogy én vagyok a legszebb csaj a suliba meg mindig ilyen szépeket ír.

a legjobb barátnőm azt mondja fél , mert én a " népszerű " lány vagyok aki mindenből jó , ő meg a béna fiu aki mindenből béna ( ebbe mondjuk van igazság hogy béna a gyerek)


De én nagyon meg akarom őt szerezni . és mostmar nem tudom hogy mit csinaljak mert 4 napja be volt szivva és nagyon erotikus meg szexuális dolgokat irt msn en hogy mit akar velem csinálni meg stb. viszont élőben meg olyan visszautasíto.

már elegem van ebből . most jelenleg be vagyok durcizva és már 5 napja nem dumáltunk meg beteg is ugyhogy nem jön suliba.


MI A FRANCOT TUDNÁK CSINÁLNI ?! :(


ja még annyi hogy mondta még anno az egyik barátnőmnek msn en hogy tetszem neki csak hogy ő még nem érett egy kapcsolatra.

Az egyik haverom meg azt mondja hogy biztos hogy akar mert miért ne akarna csak hogy szerinte homo a gyerek.. mert hogy olyan sokszor oltja a homoszexuálisokat órán , és álalában azok akik homifóbiában szenvednek azok ők maguk is azok. :O bár én nem hiszem hogy az lenne. meg mondja hogy milyen gyerekes a gyerek ( mert osztánytársa)és hogy felejtsem el őt


bocsi hogy ilyen hosszu lett és előre is köszi. ja és azt nem irjatok hogy felejtsem el mert az nem fog menni . mindenáron meg akarom őt szerezni


2010. okt. 6. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes a haverod vagy barátod vagy szerelmed vagy mid.

Ha már odáig eljut, hogy megcsókol és így viselkedik, akkor vagy egy barom vagy orvos kell neki.

2010. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyébként beszélj vele kettesben, mutasd ki az érzéseid, hogy nagyon szereted, érezze...És mondd meg neki, hogy mi zavar téged, hogy pl miért kerül, menekül???

Ha egy hülye gyerek, akkor nincs nagy jövőtök.

2010. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Mikor kell nevetni?
2010. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd meg tőle hogy mi legyen, akkor most jártok-e, vagy ha máshogy nem megy, teperd le, ha ellenkezik, tényleg lehet homoszopiensz!

:)

2010. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez valami perverzió hogy a menő csaj egy lúzerrel akar összejönni?A tisztasága miatt kell neked,mert még nem nyálazták össze más lányok,és persze a könnyű irányíthatósága miatt.

Ezek szerint még nem vagy érett egy igazi férfira akit komolyan kell venni,inkább anyáskodnál Mr. Szerencsétlen felett.Lelked rajta.De úgy tűnik neki nincs elég önbizalma hozzád,kevésnek érzi magát,és igaza van.Egy közepes erősségű lánnyal érezné jól magát,mert ő is egy közepes.Mindenkinek a magáét.Neked is.


És gondolj bele,hogy csak a kényszer miatt kerültetek közel - korrepetálás - csak a muszáj miatt.

2010. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
beszélgessetek aztán támadd le. szerintem nem fog ellenállni neki
2010. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
wáá, én így képtelen lennék élni, szakítanék. vagy megmondanám, hogy ha nem hagyja abba, szakítok, mert így nem lehet élni. oké hogy együtt vagytok, de had legyen meg a magánszférád.
2010. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
háát ez... HAHAAHA téényleg... HAHAH annyira... HAHA vicces!! HAHAHAAAHA kacag a májam.
2010. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki vicces az te vagy:D
2013. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úristen, remélem nem nyelvtanból korrepetáltad... Tavaj?? Tudnák? Te vagy a vicc...
2014. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!