Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire kellek neki? Mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kellek neki? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit akarhat tőlem. Pénteken együtt voltunk buliba táncoltunk meg minden. Nagyon aranyos volt. Elmentünk inni fizetett 4 pálinkát 2 nekem 2 magának. utána vett még kólát nem hagyni hogy én fizessek. Adott nekem cigit is mert az enyém benn maradt a kocsiban. És amikor táncoltunk adott egy puszit a számra. Nem tudtam hova tenni a dolgot. Vége lett a bulinak megyek ki a kocsihoz jön utánam és kérdezte h kap.e egy puszit mondom persze adtam neki egyet az arcára és akkor mondta h ö nem oda kér. És akkor vissza hajolok és adott egy szájra puszit. És 2 hét múlva szombatra meghívott házibuliba.

Nem tudom sajnos h csak egy könnyű vérű csajt jelentek akit ágyba akar vinni vagy komolyan gondolja?! Szerintetek? Lécci segítsetek. egész nap ezen gondolkodtam.


Csak meg akar d*gni vagy komoly kapcsolatot akarhat tőlem?!


2010. okt. 6. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ezek után egy könnyűvérű csajt látnék, akit meg tudok dugni mindenképpen.


Az tőle függ és rajta áll hogy mit akar tőled, mi nem ismerhetjük a gondolatait.

2010. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De miért mitől lennék könnyűvérű? nem értem.
2010. okt. 6. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt ebből nem lehet eldönteni, ismerni kéne a fickót. Esetleg érdeklődhetsz ha van ismerősöd aki tud róla valamit, hogy csak futókapcsolatai voltak, vagy komolyabbak.
2010. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A házibuliban se engedj neki többet, sőt még utána sem egy jó ideig és akkor kiderül, h mit is akar.Az elején még nem tudhatod.
2010. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

annyit hallottam hogy a barátnőinek mindent megvett és nagyon aranyos volt velük.

De nekem már olyan is volt hogy együtt voltam 9 hónapig egy fiuval 3 hónap után lefeküdtem vele és 6 hónapon át utána csak azért kellettem neki 9 hónapig kihasznált még1 ilyent nem tudnék elviselni. :S:S

2010. okt. 6. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyancsak nem nagyon van tapasztalatod ezen a téren de nehogy-ma a GY.I.K segítsen ebben a kérdésben,miért ne gondolna kőnyűvérűnek,nem gondolhat annak elvégre arra jó volt neked hogy jól kiszórakozd magad fizessen ezt azt de ahogy finoman mar nyomulni akar akkor az mar nem tetszik mi? Fel kellene ébredni nem apukával vagyunk.
2010. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20:59 vagyok.

Sajnos nincs garancia arra, hogy nem hagynak el.Ha nem lesz szerelmes egy pasi, húzhatod az időt bármeddig és elhagynak 1-2 év múlva is és akár gyerekkel is és még akkor is, ha már a biztosnak érzett házasságban vagy.Kockáztatni kell.

2010. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
latszik mennyire naiv,buta lany vagy! szerinted mit akarhatna ez a fiu? talan elvenni felesegul? nyilvan jol meg akar ba....ni a hazi buliba,es jol teszi! ilyen lanyo nem erdemelnek mast!! mondjuk egy ba...s nem olyan rossz dolog!de utana ne sirj..... meg szerinted mert o adott neked cigit meg meghivott 2 palinkara o egy rendes fiu? nem tudom hany eves vagy? talan 12?
2010. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez de gáz...

Ez a kérdés volt a minap, amire én válaszoltam.

Lehet ezek mesterségesen generált kérdések, vagy előre le vannak gyártva?

2010. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehetseges.de en sem ertek mar itt semmit. egyik kerdes rosszabb mint a masik!
2010. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!