Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes elhivni randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elhivni randizni?

Figyelt kérdés

Van egy női munkatársam a következő muszakbol, aki egy ideje látásra tetszik,de az a baj, hogy pár évvel idősebb és van neki kocsija,nekem meg nincs. O egy faluban lakik.



Érdemes lenne randira hívni, még úgy is, hogy akár találkozunk egy városban, de ő kocsival hazamegy? Tehát nem lenne ez a hazakísérős dolog...



2023. márc. 19. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ. Szemeztetek már, beszélgettetek már kettesben, van bármi jel arra, hogy bejössz neki?
2023. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Veszíteni nem veszítesz semmit ha elhívod.
2023. márc. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha tetszik neked, akkor indulj el az úton, de ne úgy, hogy megszólítod, és egyből randira hívod, hanem először beszélgess vele. Jelenleg semmit se tudsz róla, többek közt azt se, hogy szingli-e.
2023. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden első randi végződik azzal, h a nőt hazáig kíséri a férfi...


Hívd el, ne bénázz!

2023. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én is azt mondom, hogy hívd el, csak ne told túl, és ne ronts ajtóstól a házba.

Először legyél vele köszönőviszonyban, majd beszélőviszonyba legalább egy kicsit, és ha látod, hogy szívesen beszél veled, akkor hívd el. Ha arra se méltat, hogy rám nézzen, ha hozzászólok, nyilván nem hívnám meg.

2023. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen.
2023. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!