Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idö után lenne érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idö után lenne érdemes elhivni randizni?

Figyelt kérdés

Neten beszélek egy lánnyal (elötte még nem találkoztunk) és nekem nagyon szimpatikus. Szerintem én is neki de még nem annyira nyilt meg. Viszont azt érzem ha sokáig huzom a találkozo megbeszélését akkor vagy bénának talál vagy kifogyunk a témákbol.

Ti 3-4 nap után megprobálnátok vagy ez még elég gyors lenne?

20/F


2016. aug. 4. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Teszel egy próbát, kész! Ha kifogásokat keres, gyorsan dobd, mielőtt még beleélnéd magad. Ha nekiáll hisztizni, hogy erősebb küzdőszellemet feltételezett rólad, akkor meg még tiltsd is a pіcsába.
2016. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy mikor lenne érdemes.

AMIKOR NEKTEK JÓ, mert jól érzitek magatokat egymás társaságában.

Ha ez, 1-2 nap levelezés után, akkor akkor. Nincsenek írott szabályok erre.

2016. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy beszélgethettek akármennyit, ha nem akar találkozni veled, akkor hónapok múltán sem fog. Van, aki 1-2 nap után már randizik, mások nem, ez egyénfüggő, viszont senki se várhatja el tőled, hogy hosszú hónapokig levelezz, chatelj vele az esetleges semmiért. Ha a lány bizalmatlan, akkor még várj pár napot, bár az az ő baja, ha egy idő után képtelen annyira összeszedni magát, hogy valami nyilvános helyre beüljön veled.
2016. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!