Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, miért tesztek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért tesztek ki halas képet a társkereső profilotokra?

Figyelt kérdés
2023. márc. 23. 20:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%

Én csak egy halas képet raktam ki

Bora borán a yachtomon fogtam egy cápát,társkeresőn ez van kirakva,nem is kell írnom a csajoknak,írnak maguktól is.

2023. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Hogy lássák ők a nagy vadászok! Vagyis halászok! :D
2023. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom mert ez a hobbijuk es iratlan szabaly, hogy valami latszodjon az ember hobbijaibol. Az mar mas kerdes, hogy ennek inkabb punci szarito, mint nedvesito hatasa van es ez nem esik le nekik.
2023. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%
A hitgyülekezetnek is ez a logoja
2023. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk ülne egy szép tó partján, kezében a horgászbottal és háttérben a naplemente, ez is kifejezné a hobbit a halott állat nélkül.
2023. márc. 23. 21:07
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

Mert van, akinek ez az öröme.Keccsöl valami ótvar munkahelyen, vagy kiszívják a vérét a beosztottak, ügyfelek. Kiszabadul a vízre és kiüli a nagyhalat. Átlag pecásnak nem jön miden szezonban 18-20-as ponty, vagy nagy ragadozó, még szép, hogy büszke rá.

A nőcik is tudnak alkotni. Tengerparti egészalakos napszemüvegben. Egyetlen fotó, az is napszemcsivel Kuva nagy hegy tetején feszítés napszemcsivel. Puccos bárban bszós koktél. Lovaglás lovasgúnyában, kvadozás kvadospáncélban, síelés síesvértezetben. Már az tűnik ki a sorból, aki normális háttérrel van fenn a társkeresőn. Csak a veretés megy. Gondolom nem ez az átlagos környezete egyiknek sem, ahogy a pontyfényképes csávóknak sem a hallal térdelős kép.

2023. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert hoegásznak a társkeren.
2023. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sporthorgaszok nem olik meg a halat. Kifogjak, lefenykepezik, lemerik, aztan visszadobjak. De nem vagyok expert, egyszer horgasztam es akkor is megutaltam.
2023. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jaja, én elhiszem, hogy a másik oldalon is van bőven mosolyognivaló. De hát ez a halas fétis mindent visz!
2023. márc. 23. 21:10
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egy kép volt a telefonján, amin mosolyog, gondolta, jó lesz oda.
2023. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!