Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, miért tesztek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért tesztek ki halas képet a társkereső profilotokra?

Figyelt kérdés
2023. márc. 23. 20:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Még nem láttam ilyet, de amúgy tök jópofa. Szerintem másra is jellemző, hogy olyan képet tesz ki, ahol a hobbijával/közben van lefényképezve.

Csajok, amúgy nekem apukám horgászott. Tök jó mellette napozni, míg ő pecázgat, nyugi van, friss levegő. De hát azt a bűzt, ami a kocsijában terjengett a hobbija alatt végig, hát ember legyen, aki túléli. Csak gondoltam szólok :)

2023. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
27%
Én egy olyan választ láttam erre, hogy "hát máskor nem készül rólam fotó" (azaz annyira nincs benne igény és annyi energiát nem képes beleektetni, ha már társat akar keresni, hogy készítsen magáról vagy készíttessen magáról 3 képet).
2023. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

#17: Akkor nincs vele gond. De ez azert a ritkabbik eset. Remelem nem mondok ujat azzal, hogy kozossegi median megy a parasztvakitas es hogy ez tarskeresokon is egyre erezhetobb.


Nekem sokkal szimpatikusabb egy termeszetes profilu no, mint egy atlagos traveladdict a sablonos tengerpartos, starbucks-os es ettermi kepekkel. Vagy nem tudom, hogy mi a standard ezzel kapcsolatban, nem tarskeresozok mar szerencsere.


Ja meg engem az is zavarna kicsit, hogy olyan erzesem van ezekkel a nokkel kapcsolatban, hogy nem tudnak megulni a seggukon es nekem nem lenne energiam allandoan rohangalni veluk ide-oda. Nyilvan nem a negy fal kozott kell elni az eletet, az a masik veglet, de engem inkabb a lo kozepe erdekelne es nem a ket oldala.

2023. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!