Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok, hogy nem válaszolnak a levélre?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy irok nekik levelet, hogy aranyosnak tünik megismerekdnék evle,ha ő is velem, akkor megadhatná az msn-jét, és kérek hozzáférést az adatlapjához. Nem válaszol a levelemre,hanem csak simán ad hozzáférést. Nem értem mi értelme. Ebből nem tudom meg, hogy most én is bejövök neki, vagy csak úgy adott hozzáférést..
2010. okt. 7. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
myvip? mert ha myvip és van hozzáférésed az adatlapjához ott ha megadta az adatlapján az msn címét akkor te is látod.
2010. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem akar igazán téged.
2010. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uccsonak de akkor miért nem tud annyit írni, hogy bocs nem vagy az esetem vagy vmi mást .... elsőnek: múltkor olyan csaj adott hozzáférést, akinek nem volt ott az msn-je bejelöltem elfogadta és így sem volt ott .... nem értem ezt a részét. De köszönöm a válaszokat
2010. okt. 7. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
ez sűrűn megesik, lehet h sokan írnak neki, néha én is unom ezeket a leveleket, általában válaszolok, de ha már nagyon agyzsibbasztó a levél akk hagyom...de te ezen ne aggódj, felesleges
2010. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elkérted, megadta. Miért kellene ehhez kísérőlevél?
2010. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem adta meg
2010. okt. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!