Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Gőzöm sincs, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Gőzöm sincs, mit csináljak, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval pár hete tökre összehaverkodtam az egyik lány osztálytársammal. (Facebookon, meg személyesen is dumálgatunk...) Előtte nem nagyon voltunk jóban éveken át, de most ő is azt mondja, hogy örül, hogy így jobban megismert, jófejnek tart. Én is őt. Kedvelem. Lehet, hogy lassan egy kicsit jobban is a kelleténél... Nem akarok összejönni vele, alapból a "házi nyúlra nem lövünk" szabály miatt, meg még van egy-két ok... Mit csináljak, hogy ne gondoljak még véletlenül se úgy rá? Szeretném, ha megmaradna a barátság (talán inkább csak haverság, de megbízik bennem). De tényleg nem akarok járni vele, meg szerintem úgy én se jövök be neki...

Valami hasznos tipp, ötlet? Volt már valaki hasonló helyzetben? (17f)


2011. okt. 30. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valaki mást, akivel összejönnél. Egyébként meg tudlak érteni, hogy miért nem akarod. Én voltam hasonló helyzetben, de amióta lett valaki más, azóta alig gondolok rá.
2011. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"meg szerintem úgy én se jövök be neki... "


Na, itt elszóltad magad. Kicsit több önbizalom, aztán csak hajrá.

2011. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát sztem próbálj meg keresni egy lányt akire tudsz úgy gondolni így elterelnéd arról a lányról a figyelmed. De a kapcsolatot továbbra is tartsd vele.
2011. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ki tetszik neki...


De tényleg nagyon bírom, de... Valóban a legjobb az lesz, hogy keresek valaki mást. Csak az a baj, hogy nincs honnan. Akiket még ismerek csajok, azok vagy alapból nem jönnek szóba, vagy foglaltak, vagy egész egyszerűen sem külsőleg sem belsőleg nem fognak meg...


De remélem hamar rendeződik a dolog...

2011. okt. 30. 21:31
 5/7 anonim válasza:
meleg vagy drágám? akkor mi a probléma?ha nem akkor meg mért akarod igy eldönteni,h neked nem tetszhet,és maradjon csak haverság?van barátnőd? akkor minek kezdtél el vele dumálgatni?nemértem...
2011. okt. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
17 éves vagy megismerhetsz igen csak könnyen lányokat!!! Egy kajálda pl. tökéletes hely meghívhatod ha valakit kinéztél egy üdítőre vagy valami. 17 évesként gondolom szórakozóhelyekre is jársz, szóval menni fog az ismerkedés :)
2011. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csak nyugii..ha tetszik akkor szerintem nyugodtan összejöhetsz vele,mert lehet hogy később megfogod bánni..

és még egy j tanács..ha nem tetszik akkor legyetek csak barátok mert tudod hogy van:barátságból lehet szerelem,de szerelemből nem lezs barátság :/ sajnos:/

2011. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!