Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelentheti azt hogy csak szívat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentheti azt hogy csak szívat?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel ismerkedek, mindketten tetszünk egymásnak, de midig látom h közösségi oldalon jelölget be csajokat, nem ismeri őket de mindig látom h ennek meg ennek lett az ismerőse...nekem mindig mondja h naon bejövök neki meg ilyenek, de jelenthet vmit az a sok lány? v a pasiknál ez természetes?általában ő szokott rámírni msn-en de nem tom mit higgyek.
2010. okt. 7. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem nem természetes, lúzerek csinálnak ilyet.
2010. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tiszta kérdés. Mit hiszel, mi az amiben szerinted hazudik neked? Az hogy bejössz neki? Mit jelent neked ez hogy "bejössz valakinek"?

Mert az én fogalmi rendszeremben ha bejön nekem egy lány (fiú vagyok) az azt jelenti, hogy szívesen töltöm vele az időm (jelenthet ez beszélgetést vagy szexet, vagy bármi más aktivitást).

Szóval szerintem nem hazudik azzal hogy azt mondja hogy bejössz neki. Aki nem jön be neki arra valszeg nem pazarolja az idejét. Én sem... A többi bejelölgetett lánnyal pedig szintén így lehet. Szimpatikusak neki ők is.


Úgy is mondhatjuk a srác jól kihasználja az idejét. Ez nem jelenti azt hogy nem tiszteli a lányokat (a rendelkezésre álló információk alapján) csak azt jelenti hogy egyszerre több lánnyal ismerkedik. Vagy azért mert több vasat akar tűzben tartani, vagy azért mert abban bízik így hamarabb megtalálja az igazit... Mindkét esetben optimális módszert használ.

2010. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! még nem találkoztunk olyan sokszor, nem feküdtünk még le pedig ott aludtam nála, és megértette h korai lenne...mikor együtt vunk akk jól érezzük magunkat. Csak azt nem tudom hogy minden lánnyal ezt csinálja e :S
2010. okt. 7. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jártok, sztem nem gond, hogy ismerkedik.

Éppen vadászik... :D

Ha összejön veled és ezt utána teszi, akkor tré.

2010. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Párszor találkozttok és már ott aludtál nála?

gáz!

2010. okt. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mivel van köztünk 150 km.....

nyilván ha itt lakna a közelben akk nem aludtam vna ott, de mivel nem történt semmi így nem gáz

2010. okt. 16. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!