Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és már próbáltam udvarolni neki de eszméletlen félnék és nem nagyon barátkozik, a leveleimet amiket írtam azonnal kidobta a kukába és interneten azt válaszolta hagyjam békén. Mit kellene tennem hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ne eröltess semmit. jó lenne tudni, hány évesek is vagytok. legyél vele sokat, de ne legyél tolakodó. beszélgess vele sokat. de itt se legyél tolakodó. hagyj neki időt. kísérd haza, ott is tudtok beszélgetni, aztán majd szépen lassan, vihetsz neki virágot, csokit, elhívhatod ide-oda, és ilyenek. sok sikert
2008. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy hagyd békén. Szóval hagyd békén. Ennél nyilvánvalóbb már nem lehet a helyzet.
2008. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Srapnel ***** válasza:
Szerintem is. Szabvány magyar nyelven elmondta őszintén, hogy mit szeretne. Semmit. Hagyd békén. Szerintem tök egyértelmű.
2008. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
figyi....ha télleg szereted,tetszik és nem csak ARRA kellene neked....akkor sokat veszít meg alegtöbb pasi ugye csak a szexre megy.....ha amjjd akor valamit tőled akkor majd udvaroljon neked Ő most hagyd békén aztán majd eldől hogy milesz
2008. dec. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!