Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most én tetszem neki vagy ő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én tetszem neki vagy ő? Ha nem mit tegyek hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Óvodás korunk óta ismerjük egymást, de csak fél éve vagyunk jóba. Eleinte nem volt félénk most már igen gondoltam azért mert tetszem neki. De van az osztálytársa akivel gyakran láttam már együtt. Sokat beszélgetnek. Nem rég voltak oszt. kiránduláson van róluk egy kép hogy ketten egymás mellett ülnek. Ezt rakta ki msn-re is.De nem járnak. Ha én vagyok vele mindig viccelődök és kérdezek felőle. Hogy milyen volt a hétvége stb. Mit tehetnék még hogy jobban megkedveljen engem? Én 8.-os ők pedig 7.-esek.
2009. jún. 7. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
De nem szeretném még elhivni randira? Majd megyünk együtt nyaralni a sulival majd ott adig nem.
2009. jún. 7. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En 7.-es lany vagyok (3 honap mulva 14 leszek). Az, hogy ketten egymas mellett ultek, nem jelent semmit, en egy csomoszor ultem fiuk kozott, mellett, stb. ugy keltsd fel a figyelmet, hogy "jelzeseket" kuldessz fele: ha mellette vagy, "veletlenul" erj hozza; dicserd meg, hogy pl "szep a hajad, ruhad, ...", "jol nezel ki ma!" es ilyenek. En szemelyszerint szeretem, ha bokolnak nekem.:)
2009. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szokta de ritkán. Milyen gyakran tegyem ezt kb. minden második találkozáskor/beszélgetéskor?
2009. jún. 7. 16:41
 4/6 A kérdező kommentje:
és köszi a választ!:)
2009. jún. 7. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet h a másik srác csak egy jóbarát...bár lehet h te is most az vagy a számára. Mindenképp óvatosan közelits, ne mássz rá. Bókolj, közelits felé. Esetleg hivd el valahova. Mondjuk egy fagyira vagy ilyesmi. Nem kell egyből gyertyafényes vacsi,de az apró gesztusok sokat számitanak. Próbálj meg a közelében lenni, persze ne kövesd meg ilyesmi :D
2009. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az elso vagyok. ha talalkozol vele, mindig bokolj, stb. de csak finoman es ovatosan.:) Es hajra!;)
2009. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!