Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Macsók kevésbé macsók, nőcsábá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macsók kevésbé macsók, nőcsábászok írjatok már pls?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni tőletek h a magányosságból elegem van és szeretnék végre 1 b. nőt hogyan kezdjek el ismerekdni csajokkal és hol és ha lehet adjatok már tuti csajozás dumákat?
2010. okt. 7. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
bányarémek is jók?
2010. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csajozási duma mif*sznak ha ribancot akarsz jössz dugni ennyi...
2010. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igazából a bnő az olyan, h azt más dumájával nem igazán lehet megszerezni...

hirtelen annyit mondok, h öltözz normálisan, hord normálisan az arcod, a hajad...aztán (gondolom még suliba jársz) a folyósón mosolyogj és szemezz a lányokkal...légy laza, ne görcsölj...én mondjuk a "nem érdekelsz úgysem" stílussal hódítok...meg én eléggé vicces vagyok...ezt nagyon bírják a csajok...meg azt, ha pl csesztetik őket...ha butaságot mondanak\csinálnak, akk nézz rájuk úgy, h butuskának (ezt máshogy nem lehetett megfogalmazni :D) érezze magát.. O_o

én eléggé vicces vagyok, mondom...én minden apróbb dologba belekötök...persze nem erőltetve...pl volt egy lány...aki ott ált a haverjaimmal...odamentem köszönni...látom, a lánynak tollas az arc...szal volt rajta egy vonal...mondom, tollas az arcod...elszégyelte magát...zavarában azt mondta, h nagyon sokat írt...én meg mondom, h "és mi volt, elfogyott a hely a füzetben?"...an mostmár vörös is lett...ez valahogy bejön nekik...én mondjuk úgy szoktam ismerkedni, h bandázok a haverjaimmal...és akk nekik mindig van vmi olyan lányismerősük, akit nem ismerek(még :D)...és akk megismerem...és így

de attól is függ, h mennyire szeretnek a lányok, mennyire vagy a lányok számára jó pasi..stb

rám mindig vigyorognak, meg sugdolóznak, ha elmegyek mellettük..stb

hogy érzed, kedvelnek a lányok?

2010. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah...meg annyit még, h normális barátnőt ma nagyon nehéz találni...kevés van...de ha megvan...akk nagy az öröm...én már unom ezeket a plázaribiket...hányok tőlük :S
2010. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom van olyan lány akinek bejövök de az a baj h ők nekem eggyáltalán nem..... (max csak meghúzom őket,de ne ércsd félre nem vok kihasználós természetű)és nekem igazából az olyan csajok jönnek be akik nem a legszzebb csajok vagyis szépek de nem annyira (átlegosak) nem nagyképűek meg stb.. szal normális csajok de az a baj h nem tudom eldönteni sose h bejövök-e nekik v sem:( ez a nagy bajom sokszor. Ahhogy mondtad kedvelnek a csjaok hunmor szintjén de eből ált csak barátság lessz:( sose lesz több belőle és nekem már eből van elegem.!
2010. okt. 8. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
elsőkörben próbálkozz a helyesírással;) nem bunkóságból mondom, de nálam pölö azért számít, amúgy meg add magad, és ennyi, nem kell nekünk az "úgysem kellesz" stílus, az csak a ribancoknak jön be:)
2010. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt az "úgysem kellesz" módszert használom... de sajnos mindenki komolyan veszi :/
2010. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát én csaj vagyok xD:D

szóval ebbe tudok segiteni:D

én nem vagyok az a szép csajos kör de ki se közösitenek:D

engem azért szeretnek mert kedves vagyok xD:D

nem a külsőm miatt:D

szóval...

:

mond neki (ha változott valami rajta máris mond pl frizura hogy jó lett a frizud) mert ugye mondtad hogy az átlagosok jönnek be:D és a bókoknak atól még örülnek:D

hát hogy hol lehet?:D

Love.hu xD

vagy ird be hogy társkereső a google-ba azt cső:D

de ha megadod a cimedet (msn ) akkor még msn cimeket is tudok adni hogy kik lehetnek 1, 2,3 helyen:D

2010. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!