Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít a test? Ha jóképű vki az mennyire tudja ellensúlyozni, a kevésbé vonzó testet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 03:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kövér vagy ''macis'' (ami szerintem kövér) akkor oké. Nem kell hogy valaki kisportolt legyen, és a vékony pasikkal sincs bajom. Csak ''macis'' ne legyen, mert az nekem nem jön be.
2011. febr. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Még mindig jobb, mint fordítva. A képét csak gyakrabban látod.
2011. febr. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D ja, ez igaz. Csak kíváncsi vagyok, hogy a lányok mennyire mennek a testre, tudom, hogy a férfiaknak ez többet számít és sokszor háttérbe szorul az arc a testtel szemben, de kíváncsi vok a lányok véleményére is. Pl. egy jóképű, de kicsit pocakos, vagy egy kisportolt, de kevésbé szép srác közül melyiket választanátok. Mi a fontosabb, az arc vagy a test? Lényegében ennyi :)
2011. febr. 13. 04:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kisugárzás, összhatás. Sose nézem külön külön. Bár nekem minden bejön a pasimon :) De ha mondjuk kicsit meghízna, az sem érdekelne.
2011. febr. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bix ***** válasza:
2011. febr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a jóképüekre voksolok. A test annyiban számít, hogy ne legyen vékony mert nem csontokat szeretek fogni. Kislány korom óta a pocakosok jönnek be (nem kövér), és szexben is kb. erre megyek el. De szerintem egyedül vagyok ezzel, csak azért írtam le, mert ilyen is van :)

23/N

2011. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A túlsúly nem gond, a sörhas igen, a beteges soványság is.
2011. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem olyan tökéletes a test az nem zavar. Sőt, inkább legyen 'macis', mint csontsovány :) Szóval nekem az arc fontosabb.

18/L

2011. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne legyen dagi,az a lényeg,azon kívül nem érdekel h vékony e a pasi vagy kigyúrt.az meg h jóképű e vagy sem tök nem érdekel.a belső sokkal fontosabb.
2011. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"a belső sokkal fontosabb."


Egyetértek


Ne legyen nagy a mája, se kátrányos a tüdeje, de legyen jó szíve :)

2011. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!