Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valamit rosszul csinálok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit rosszul csinálok? Vagy a csajok nem buknak a közhiedelemmel ellentétben a magas pasikra?

Figyelt kérdés
Nem tartom magamat rossz pasinak, az emberek észrevesznek bárhová is megyek, de valahogy ügyetlenül mozgok a párválasztás terén. Lehet, hogy a lányok nem mernek kezdeményezni Nálam? A tény az, virágnyelven nem értek, lehet, hogy ez a probléma???
2010. okt. 8. 00:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
lányok nehezen fognak kezdeményezni... :)
2010. okt. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább neked kéne kezdeményezni és nem várni azt a bizonyos sült galambot!!

Ha észreveszed hogy figyel egy lány téged, nyugodtan menj oda, nem kell félni semmitől!

2010. okt. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A probléma csak az, hogy engem a magasságom miatt figyelnek az emberek, nem pedig azért mert éppen "tetszem" nekik.

Egyébként többször próbálkoztam a szemező lányokkal, de egyszer sem jött be, pedig nem nyomulós a szövegem.

2010. okt. 8. 00:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Bármi miatt nézhet. Sőt, leeht elsőnek tagadja, aztán magában fortyog, hogy elutasított téged. Biztonság kedvéért kétszer menj oda a lányokhoz (pesze pici időeltolással). De csak kétszer! Nem többször.
2010. okt. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert még nem találtad meg az igazit. Én 33vagyok és tavaly sodort össze az élet a 192cm-es Párommal. Mindig is magas Pasira vágytam, de elkerültek.

A mérete mellett az a jó, hogy nem csak a magassága miatt lehet Rá felnézni. :) Nekem Ő testesíti meg az IGAZI FÉRFIT, mindent megtaláltam Benne, amire csak vágytam :)

2010. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó, de azért nem kell mindig nagybetűvel írni a rá illő szavakat. Nem isten, meg amúgy is helyesírásilag téves. (Sajnos ez ma nagy divat.)
2010. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A magas pasik isteniek...... De kezdemenyezz...meglatod le se tudod vakarni magadrol a csajokat!!!27 eves modell Milano!!!
2010. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdező lássa, hogy nincs egyedül:

194cm magas vagyok, mégsem vagyok sikeres a csajoknál. Valószínű a kisugárzásomban van a hiba, de önbizalmat nem lehet venni sajnos...

2010. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
imádom a magas pasikat :$ :D XD ha helyesek :P
2010. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 23:33! Mit jelent Nálad az, hogy helyes? És szoktál kezdeményezni is??? Ha igen, akkor hogyan?
2010. okt. 10. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!