Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első találkozásnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első találkozásnál egy lány nyalogatja ajkait, akkor tudatosan csinálja, mert smárolni szeretne, vagy inkább csak egyszerűen ki van száradva? F15

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 03:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

kajamaradék volt neki ott.:D

am ha tudta hogy talalkoztok, nemhiszem hogy cserepes szajjal menni. elkepzelheto h smarolni akart, de van akinek a szokasa.

anno a 60 eves magyar tanarom mindig nyalta az ajkait, nem hiszem hogy allandoan smarolni akart:D

2010. okt. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem lány vagyok hanem fiu.. de énis sűrűn nyalogatom a számat nem azért mert smárolhatnékom van. csak lehet picit kivan száradva.. meg jobb szeretem ha kicsit nyálasasbb minthogy "száraz" legyen.. szerintem ezek a szájnyaldosások nem vethetőek össze azzal hogy csókolózni szeretne-e a hölgy :) 17/F
2010. okt. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig nyalom, mert száraz a szám.

20/F

2010. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha úgy nyalja a száját, hogy közben a szemedbe vagy a szádra néz, akkor valószínűleg igen =) Tudod, női praktika ;) De ha feléd se néz közben, akkor valószínüleg nem ez jár a fejében.


16/L

2010. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szádra néz, akkor holtbiztos. Egyébként meg... ha bejön, egy próbát megér hogy megtudd, nem? :)
2010. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont az első randimon volt kiszáradva, ezért folyamatosan nyaltam.

17/L

2011. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!