Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem én vagyok az egyetlen 16 éves lány, akinek még nem volt se barátja, se első csókja?

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm minimum 1 emberrel járt már; tele van a Facebook a csókolózós képeikkel; nekem meg még normális randim sem volt. Olyan rossz érzés. :(

Más 16 éves lányokkal is van ez így?


2011. okt. 15. 15:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Igen. XD Esetemben túl határozott vagyok és nagyon nem érdekel az élet pasizós része. Igazi karrierista vagyok, épp az egyetemek közül válogatok, hogy melyikre mehetnék. :) Persze, van egy srác, akitől még a lábam is megremeg, de még csak pár napja "fedeztem fel" magamnak. :) A lényeg, hogy nem ez az élet értelme, és ne aggódj! Jobb egy kiegyensúlyozott, remek kapcsolat 16-17-18 évesen, mint egy "azért járunk hogy menők legyünk" járás. Mert az én baráti körömből szinte mindenki így csinálja, de azért tisztelet a kivételnek.
2011. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ezen segíthetek!Írj egy levélkét nekem és küldd el a balamo@freemail.hu címre egy-két képpel magadról,és a folytatásban... ;)
2011. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
36%

baze én 21 éves pasi vagyok de képzeld el büszke vagyok rá hogy nem dugtam még meg egy csajt sem....

1: nem vágyok rá

2: minek, van jobb dolgom is

3: majd jön ha kell, amikor nem számítok rá

4: járok közösségbe szóval nem itthon ülök

2011. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Sokan veszítik el a szüzességüket 16 évesen, de nyugi és ismerkedj :)
2011. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

19 L vagyok nekem sem volt még kapcsolatom, s még nem is csókoloztam, pedig jópár lehetőségem lett volna eddig...

Ne agyalj már ezen, én még most sem érzem úgy, hogy lekéstem volna valamiről...

2011. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 vagyok (3 hónap és 16)

És nekem sem volt még meg az első csók, és barátnőm sem volt

15/F

2011. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányokat sokszor sokkal többre értékeljük! :)

Persze ne légy bolond, ha valakivel tök jól kijönnél ne utasítsd vissza, de nem kell görcsösen keresni az alkalmat... majd megtalál!


Én pl nagyon szívesen megtalálnálak! :D


17/f

2011. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már barátom, és ő már megcsókolt... De akkor még olyan éretlen, naiv voltam. (14 éves...) Azóta senki nem volt, vele meg kb. 2 hétig voltunk együtt. :) Szóval úgy tartom számon, hogy még nem nagyon volt senkim. Legalábbis komoly nem. :)

17/L

2011. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Imádnék egy ilyen lányt ;)

21/f

2011. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

neked se? én egyszer smároltam, de ennyi, magány van itt is


küldj egy képet és megmondom hónapra pontosan hogy mikor lesz pasid:D

f18

2011. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!