Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha vki verset ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha vki verset ír nektek azt langyinak tartjátok?

Figyelt kérdés
Manapság ez ciki egy férfitől vagy örültök neki?

2023. ápr. 7. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
Mai vilagba minden nyalas, csak az erzeketlen baxas es a penz a fontod..
2023. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem attól függ. Tök ismeretlenül, ha soha rád nem néztel, beállítasz egy verssel, az nekem borzasztó kellemetlen lesz. Ha már volt pár randink, és nagyon jól megvagyunk, és tényleg alakulóban van egy kapcsolat, imádnám abban az esetben, ha az a vers jó. Mármint, nyilván nem várnék egy Radnóti szintet, de azért ne olyan legyen már, amit egy tehetségesebb ötödik osztályos is meg tud írni. Én sem állok neki tájképet festeni úgy, hogy egy tisztességes fát nem tudok lerajzolni.
2023. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

11. Nem igaz. Nem csak ez a ket veglet lehetséges. A nagy átlagnak igenis vannak érzelmei, de nem igényli ezt a fajta önkifejezést. Mert nem feltétlen romantikus. Szerintem régen is csak egy társadalmi réteg körében volt divat a levelezés, hajbókolás, ki tudja, lehet mindenféle valódi tartalmat nélkülözött, csak ezzel szórakoztatták magukat az emberek.

Semmi gond, ha valaki művészlélek, zenél, fest, fotózik vagy verseket ír, úgy általánosságban, pozitívan értékelik, viszont itt abból indulok ki, hogy ez a vers egy lányról szól, ami nyilván tele van bókokkal, csodás hasonlatokkal, esetleg jővőről szövögetett álmokról. Ez inkább rajongásnak tűnik, amitől a legtöbb nő megijed, hogy túlságosan komolyan veszi a srác az egészet, vagy csak ezzel akar közelebb kerülni a bugyijához, hogy romantikusnak mutatja magát. A kezdeti könnyed ismerkedés helyett valaki egyből szerelmet vall, vagy túltolja az egészet, a másikat az egekig magasztalja, ez nem a legokosabb dolog, hiszen jóformán nem is ismerik egymást mire fel ekkora pátosz? És mivel egy ilyen vers tele van elfogultsággal, a lány könnyen nyomás alatt érezheti magát. DE ez nemtől független. Ha én ismerkedéskor nőként

"támadnék le" egy hapsit szerelmes verssel, hanyatt homlok menekülne, de talán azt is gondolhatná, hogy nem vagyok szazas es mindig üldözni fogom a szerelmemmel.

2023. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartanám melegnek. Szerintem romantikus, de csak akkor, ha nem teljesen ismeretlen személyről van szó, hanem ismerősről, aki így próbál közelebb kerülni hozzám.


Ismeretlen férfitől viszont ijesztő lenne.

2023. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!