Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért húzott jobbra tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzott jobbra tinderen?

Figyelt kérdés

Egy ferfival honapokon keresztul ismerkedtunk..leginkabb irkaltunk, illetve egyszer randiztunk.

Nagyon nagy volt a vonzalom, teljesen megorultunk egymasert szexualis ertelemben. Aztan o megis nem rogton a talalkozas utan hanem ra egy ket honapra eltunt teljesen. Mintha felszivodott volna.

Kiderult kozben hogy kulfoldon volt, miota nem beszeltunk eltelt kb 3-4 honap. Tinderen feldobta a profiljat, mondom elhuzom jobbra.. es hat parba alltunk.

Orultem neki tokre oszinten szolva mert hianyzik es tok szivesen talalkoztam volna meg vele.

Viszont ez volt egy hete, de nem irt ram. Es egyszeruen nem ertem ezt miert csinalja valaki.. csak kivancsi volt hogy jobbra huztam e de amugy nem kivancsi ram, vagy fel ramirni mert buntudata van hogy csak ugy eltunt…

Nem tudok mire gondolni.

En azok utan hogy eltunt nem is vettem szamitasba hogy en irok ra..

Szoval nem ertem a szituaciot..



2023. ápr. 16. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Latbtorlo vagy. Konyorogj meg nrki meg egy megalazasert is akkor.
2023. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az volt a kerdesem hogy minek huzott be jobbra ha nem ir ram?
2023. ápr. 16. 23:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Átgondolta közben és mégsem akar írni.

Véletlen, lendületből húzott jobbra.

2023. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkit jobbra húzott.
2023. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit jobbra húz, aztán dönt, hogy kikkel akarsz beszélgetni a matchek közül. A férfiak többsége ezt csinálja.
2023. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok lehetőség van, de egy biztos. Bizonytalan hogy akar e tőled valamit, szóval akármi is van, ne reménykedj túl sok jóban
2023. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak többsége mindenkit jobbrahúz, valószínűleg ez esetben is így történt.


Helyedben nem foglalkoznék vele, ki húzott jobbra, sokkal fontosabb, hogy jól érzed magad vele, akarsz tőle valamit, van ennek jövője? Hogyha olyan emberek mellett horgonyzol, aki csak játszik, elvesztegeted az időd.


Korábban azt a szabály alkalmaztam netes ismerkedésnél, hogyha 1-2 héten belül nem találkozunk és nincs kitűzve konkrét időpont, akkor felesleges folytatni, mert az illető vagy csak szórakozik, vagy kapcsolatban van avagy pótléknak tart. Nekem normális kapcsolatra van szükségem, nem netes hülyéskedésre.

2023. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván jobbra húz, mert külsőre biztos most is tetszel neki. Írni mit írjon, hogy szia szó nélkül leléptem hónapokra, szóba állsz velem, szexelünk egy jót?

Ne írj neki te se. Ő mindenkivel ezt csinálja, ezt tudnod kell és újra megtenné veled is.

2023. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!:)

Igazatok van

2023. ápr. 17. 15:58
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolso

Mondjuk en ebben is benne lennek

Hogy csak szexelunk egyet es kesz

Csak tudni akarom milyen vele… mert nagyon huztuk egymast sokaig, de le nem fekudtunk.

2023. ápr. 17. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!