Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknél előny-e vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél előny-e vagy hátrány ,ha egy férfi oroszpárti?

Figyelt kérdés
Tehát, megismerkedtek egy férfival aki oroszpárti, a putyini rendszert tarja példaképnek, és mindig a Fideszre szavaz. Támogatja Putyint a háborúban, úgy ahogy a Fidesz. A háborút is indokoltnak tarja, ebben is követi a putyini fideszes álláspontot.

2023. ápr. 18. 09:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%

Nem.


5 éve tanulgatok oroszul, mert szimpi a kultúra, de etikátlannak tartom ami Ukrajnában zajlik.

Ettől függetlenül az is etikátlan, hogy gazdaságilag Amerika kizsákmányolja a bolygó embereit.

Semmilyen oldalon nem foglalok állást se Kína se Amerika se orosz stb.


Azt mondjuk szégyellem, hogy a gabona importot betiltjuk a szenvedő ukránok utolsó esélyeit aláaknázzuk, mert nem tudnak Orbánék az ellopott pénzek miatt segélyt adni a magyar gazdáknak.


De egyet értek abban , hogy az eu pszichózisban van és Németország nyugat eu amerika facát copkodja.

2023. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ezt az ukrán gabonát sem értem, miért a magyar gazdák, miért nem a magyar emberek érdekeit nézik? Ha bejönne az olcsó ukrán gabona, akkor lehetne a boltokban csökkenteni a kenyér, péksütemények és minden ilyen árát is. Az emberek jól járnának, mi jól járnánk. Még a húsok ára is csökkenne, mert a takarmányok ára is csökkenne, ami hatással van a hús árára is.
2023. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem homogén halmaz, köztük is van fideszes és nemfideszes - én az utóbbi vagyok, értékrendre nem passzolnánk az illető férfival.
2023. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

#10

"De egyet értek abban , hogy az eu pszichózisban van és Németország nyugat eu amerika facát copkodja."

Egyetértek, erre bizonyíték, hogy az EU mennyire Trumpista volt, amikor ő vezette az USA-t.

Ja, várj, ilyen nem is volt...


Az EU-nak annyi köze van Amerikához, hogy kulturálisan közel állnak egymáshoz. Más nem nagyon van.

2023. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szexi és helyes akkor nem
2023. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19%
Nem előny, de inkább ilyen legyen, mint agyhalott baloldali.
2023. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

16. Tehát valaki fideszes vagy baloldai lehet csak? Nem.


Én jobboldali vagyok, de nem fideszes, nem mihazánkos. Szívesen szavaznék egy normális jobboldali pártra, mint amilyenek vannak tőlünk nyugatra is.

2023. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én is ìgy vagyok utolsó, de ettől a magyar baloldaltól hányok. A fidesztől csak kicsit vagyok rosszul.
2023. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18

Ez a különbség azok között, akik demokráciát akarnak és akik diktatúrát.

A fidesz egy harmadikutas fasiszta párt, ami puha diktatúrát épített ki. Elvből erre nem szavaz demokrata.

Míg az ellenzék helyenként problémás, de elsősorban demokratákról van szó, illetve nem is egy homogén tömb, ami miatt egyébként a baloldali jelző sem játszik.

2023. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Fasiszták persze, gyenge szarok :D
2023. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!