Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hátrány ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hátrány ismerkedésnél ha én nem szeretnék nagyon vékony,topmodell alkat lenni szándékosan?

Figyelt kérdés

Voltam egész vékony is, de valahogy nem éreztem soha úgy jól magam. Lehet azért mert mindenki ezzel piszkált, miért vagy olyan vékony, miért nem eszel többet?!

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni és felhíztam 60kilóra.

És most sokkal nőiesebbnek érzem magam. Végre van seggem, mellem. Nem lógnak rajtam a ruhák. És az utóbbi két évben még náthás sem voltam, előtte megfújt egy szellő és már folyt az orrom.

Viszont mindenhol a vékonyságot részesítik előnyben még mindig. Ezért alakult ki bennem ez a kérdés, hogy vajon ez a normál alkat mennyire tud vonzó lenni a férfiaknak?


2023. márc. 22. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem abszolút vonzó a férfiaknak, sőt. Sokkal inkább, mint a botsáska.
2023. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésed provokatív, Te most nem önigazolást vársz, hanem azt, hogy a kérdés alatt a vékony nőket szidják. Szomorú.
2023. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek mindenféle alkat tetszik, nem csak az, amit a média kifosik épp magából. Én sem vagyok magazinszexuális, olyan férfi alkatot tartok a legizgatóbbnak, ami miatt a többség hülyének néz. Legalább kevesebb a konkurencia.


Amúgy én is voltam már mindenféle alkat, anorexiás, túlsúlyos, most izmos vagyok, de nem szálkás, nagy a mellem és van a combomon is némi zsír, de most jól érzem magam a bőrömben így. Mindig volt rám kereslet. Lehet, nem ugyanazoknak az embereknek tetszettem, de mindig volt, akinek igen.


Sosem tudhatod, kinek a gyengéje épp az, ami rajtad van. Rettenet fura embereket ismertem, volt, aki az elálló füleimért volt oda, más attól olvadozott, hogy nem tudom kiegyenesíteni rendesen a kisujjam. Exemnek az alkatomhoz képest rövid lábaim tetszettek nagyon, pedig mindenki azt mantrázza, hogy a hosszúlábú nő a nő.


Szard le. Érezd jól magad, nincs az az alkat, ami taszítóbb lenne annál, hogy szorongsz miatta.

2023. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló,te akkor nagyon félreértelmezted a kérdést. Mert ez rólam szól, nem a vékony vagy épp nem vékony lányokról. Van akinek jól áll a vékonyság,van akinek meg nem.

Én inkább a férfiak véleményére vagyok kíváncsi úgy általában ők mit gondolnak a női alkatokról.

2023. márc. 22. 15:15
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kevés pasit tudnék mondani ismeretségi körből, akinek a karcsú, átlagos, kisebb túlsúly baj lenne. A legtöbb férfinek inkább csak a szélsőségek nem jönnek be, vagy esetleg ki is esnek: kórosan sovány, kimondottan elhízott. Szóval, van merítés bőven normál alkattal.


De egyébként meg, ahogy a hármas is írja, millió más alapján is megtetszhetsz valakinek, vagy épp taszíthatod.

2023. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Most mit mondjak erre 110 kilósan, 17 éve boldog párkapcsolatban élő nőként?
2023. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vékonyság?


Ezt is sokan félreértelmezik.


Vannak a valóban modell alkatok mint a kifutókon a bazira vékony nők...na az nem túl előnyös. Vannak az egészségesen vékonyak másképp a sportosan.

2023. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező én is mindig nyomom a fogyókúrát mig a párom kinyögte hogy most végre van fenekem es formás felejtsem el a fogyást sőt az se baj ha nagyobb lenne a hátsóm mert azt szereti 😂

Ne nézz semmi médiát csak félrevisz.

2023. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Figyi, ha te így érzed jól magad, akkor legyél ilyen, de nem várhatod el mindenki mástól is, hogy ez legyen az ideálja. Én most a sportosan egészséges vékony kategória vagyok, így rengeteg pasinak bejövök, “botsáska” koromban is nagy sikerem volt, ellenben ha felszednék még pár kilót, már nem lenne. Egyszerűen fogadd el, hogy a legtöbb férfinak nem tetszik a túlsúly, de van bőven olyan, akinek igen, csak kevesebben, mint a vékony pártiak.
2023. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet valaki egész kövér is ha jól oszlik el, a legtöbb férfi az összeképre megy.
2023. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!