Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ennyire könnyű szexet találniuk, míg egy jóképű férfinek is lehetetlen?

Figyelt kérdés

Megkérdeztek 100 embert az utcán.

A nő 30%-os sikerrel járt:

https://www.youtube.com/watch?v=QBtF3I7fDfU

A férfi 0%, senki nem mondott igent...

https://www.youtube.com/watch?v=jjR9F9tPNhc



2023. ápr. 19. 10:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
31%

Egy nő ismerösömtől tudom hogy az egyik(nem nevezném meg) társkeresőn regisztrált és egy napra rá 38 db levele érkezett!

Azért ebből már le lehet szürni a dolgokat !

2023. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
98%
Igen, szépen le lehet szűrni belőle, hogy mennyi a hímr*ibi a pasik között is, akiknek aztán kb mindegy ki az, csak lyuk legyen. Az valahogy nekem nem pozitívum, hogy rám ír x pasi és a nagy része csak dugni akar, semmi mást.
2023. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha megváltoztatod a nyelvezetet, amit használsz, a gondolkodásod is vele változik. Senki nem talál "szexet". A szex nem olyan dolog, amit 1 ember talál az utcán, hanem 2 ember akar egymással csinálni.


A szex nem egy történés, hanem egy cselekvés. Bár valóban "egovédőbb" azt mondani, hogy "nem találok szexet", mint azt, hogy "senki nem akar velem szexelni".

2023. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
72%

9. Mert a nők a minőségi szexet keresik, azért Erik be kevesebbel is. Nekem is és sok nő ismerősömnek is normális a napi 1-2x szex is.


Csak nem mindenkivel, mert van az embernek tartása.



Ráadásul párom van, akit szeretek. De persze vele bármikor együtt tudnék lenni, mivel szeretem és vonzódom hozzá.



De tegyük hozzá, ha a nők 10/3 jó szexet fognak ki. Férfiaknak meg mindegy, a luk az luk és általában nem törődnek azzal a másiknak van-e orgazmusa. :)

2023. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
2%

#14

Nem kell kiselőadást tartanod a nőkről, én is nő vagyok.

2023. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
76%
15. Akkor tudnád hogy aki éjszakai kalandot keres, nem mind rbanc. De látom baromi nagy féltékenység van benned..
2023. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Igen, ilyen szexet, ahol lehet asszisztálni a hapsi öröméhez.

2023. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Nézd csak a tindert vagy bármelyik társkeresőt, de nézhetjük a személyes kontaktot is. Melyik könnyebb, melyik igényel kevesebb befektetett időt és energiát? Szelektálni a több száz üzenet/jelentkező közül, vagy ráírni/leszólítani több száz nőt?

Szóval ha csak szexről beszélünk, a nőknek könnyebb, ellenben ha komoly párkapcsolatról, akkor talán még nehezebb is. Nem lennék a helyükben mikor tűt kell keresni a szénakazalban.

2023. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
90%

"Szóval ha csak szexről beszélünk, a nőknek könnyebb,"


Kiegészítem, ha JÓ szexről beszélünk, akkor már nem könnyebb.

2023. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%
#19 Ez már egy teljesen másik kérdés. A jelenlegi kérdés arra irányult, hogy könnyebben találnak-e a nők szexre partnert. Ez pedig szerintem vitathatatlan, hogy így van. :)
2023. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!