Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ennyire könnyű szexet találniuk, míg egy jóképű férfinek is lehetetlen?

Figyelt kérdés

Megkérdeztek 100 embert az utcán.

A nő 30%-os sikerrel járt:

https://www.youtube.com/watch?v=QBtF3I7fDfU

A férfi 0%, senki nem mondott igent...

https://www.youtube.com/watch?v=jjR9F9tPNhc



2023. ápr. 19. 10:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
3%

Elég nőt ismerek aki ott ül és fog is... Viszont ha nem is ülne, az a tényen nem változtat, hogy sokkal könnyebben fog halat.

Én pedig emiatt sírok, hogy az eredeti kérdés csakis erre irányult... Nem pedig arra, hogy fog-e, mennyit fog és milyet fog.

2023. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
85%

31


A kérdés valójában arra irányul, hogy hú de jó a nőknek, bármikor találnak szexet. Viszont ettől nem jó a nőknek, a már említett okok miatt. Csak a szokásos rinya, hogy "bezzeg a nőknek".

Ráadásul már a kérdésben is hazugság van. A jóképű férfiak könnyen találnak alkalmi partnert, persze, ha nem ilyen otromba módon indítanak, hogy az utcán vadidegeneknek nekiszegezve a kérdést, hogy akarnek-e dugni vele.

A kérdés csak a szokásos incel rinya.

2023. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
70%

#32

Értem én, csak én igyekszem külön-külön vizsgálni a dolgokat és elvonatkoztatni a kérdés mögöttes tartalmától is. Mint ahogy most is írod, a nők bármikor találnak szexet. Ez szerintem igaz. Jó lenne ez nekik? Nem feltétlen... Egy jóképű férfi is nyilván könnyen talál, de azért kezdeményeznünk és rohangálnunk mégis csak nekünk kell. :D Ilyen szempontból mindenképp könnyebb a nők dolga. Ezer más dologban meg nehezebb.

Végére pedig elnézést kérek a sértegetésekért. Tévedtem. :)

2023. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

33

Oks.

Sértegetés? Ezen az oldalon ilyesmit nem veszek magamra.

2023. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
69%
#34 Lényegtelen, ettől még nem kellett volna tapló mód viselkednem. Próbáljuk meg emelni az oldal színvonalát tudod.... nem mintha olyan nehéz lenne. Alacsonyan van a léc.
2023. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Talál szexet - az még mindig két ember beleegyezésén múlik.
2023. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon gáz, hogy ilyen sokan elmennének egy nővel szexelni az utcán, fényes nappal. Már csak azért, mert elég kevés a valószínűsége annak, hogy az meg is fog történni. Sőt, lehet csúnya vége lesz és szervkereskedők, bérgyilkosok várnak rájuk abban a lakásban, ahová elviszi őket. A fizetős prosti és kandikamerás átverés még a jobbik esetnek számítanak. Szóval ezek a videók inkább azt mutatják be, hogy mennyire könnyű átverni a férfiakat egy csinos nővel (ahogy a neten tömegesen átverik és kihasználják őket ilyen tartalmakkal). Egyébként a férfinek megadták hárman a mobilszámukat, ami egyértelmű igen-nek számít, csak nem sétáltak el vele helyben, mert nem hülyék. És még volt néhány lány, aki látszólag ismerkedett volna vele, hisz beszélgetést kezdeményeztek. Ha csak telefonszámokat kért volna, nem "szeretnél szexelni?"-vel indít, a nagyrészük megadta volna.
2023. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem panaszkodom ::)) nekem könnyű 22L de oda is figyelek magamra. Edzés, suli, választékos ruházat…
2023. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak igénytelenebbek ezen a téren és a testiség is magasabb fokozatban van mint a nőknél. Persze vannak kivételek, de nagy általánosságban igaz.
2023. máj. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!