Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy döntitek el, hogy alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntitek el, hogy alkalmi szex vagy komoly kapcsolat kategóriába soroltok egy nőt? Ez később változhat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan abba a problémába botlok, hogy a férfiak csak szórakozni akarnak , semmi komolyat. Még szűz vagyok, ez miatt nem tudtam senkivel sem lefeküdni, csinos nőnek mondanám magamat, kicsi nehezen nyílok meg, érzékeny lélek is vagyok, bár ezt nem mutatom, néha hűvösnek tűnök. Milyen tulajdonságokat sajátítsak el, hogy másként tekintsenek rám?

2023. ápr. 27. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Semmilyet, ne akarj más ember lenni, aki komolyan vesz téged, aki szeret, az veled lesz szex után is.Mégcsak az hiányozna, hogy megjátszd magad. A játszmákat kevés férfi/nő kedvel egyébként.
2023. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rajtad múlik

Neked nem kell valtoznod

2023. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Iq,eq,háziasság jobban mondva életrevalóság alapján.
2023. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Elso ferfi az nagy esellyel atfog verni es kihasznal..a szuz nok tobbsege igy szokott jarni a kivetelek nem erositik az atlagot.
2023. ápr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

#😅😇😅

Kizárólag a kinézet dönt! Egy férfinek csak az a fontos

2023. ápr. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előtt kell összejönni (tehát egy párt alkotni) mielőtt lefekszel velük. Kapcsolatot kialakítani (mármint olyat, ami "hivatalos", nyilvános, látható) a sok szexvadász gyökérből kevesebb fog.

Minnél jobban elhúzod az ismerkedést, annál biztosabban fogod tudni, hogy téged akar e, vagy csak a tested.

2023. ápr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem döntöm el. Kész.
2023. ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
#6 Hónapokat egy 20-30 éves férfi sem fog várni egy nőre se. Főleg ha még a pettingig se lehet vele eljutni. Amelyik meg mégis, azzal hidd el, nem akarsz te komoly kapcsolatot. :D
2023. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Persze, felnőtt emberek nem várnak fél évet a szexszel, csak hogy teszteljék, komolyak-e a hapsi szándékai.

Az ember lánya sajnos néha belefut olyanba, hogy x randi után fekszik le a sráccal, azt gondolja, hogy na.... aztán többet nem keresik, mert az illető kivárta az alkalmat majd lelépett. Ezt nem nagyon lehet kivédeni.

2023. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Aki nem vár, az úgy járt. Miért fájna ez bárkinek?

Nekem meg az fura, hogy elvileg felnőtt emberekről beszélünk, nem kis kezelhetetlen kamaszokról, és annyit nem bír várni, ami a lány - annak a lánynak, akit elvileg kedvel és komolyabbat akar vele - kell ahhoz, hogy biztonságban érezze magát. A kapcsolat nem lóverseny.

Persze sokaknál nem így van. Lelkük rajta. Én úgy teszek, ahogy nekem jó, akinek meg nem tetszik, nem kell velem lenni.

Hozzátartozik a dologhoz, hogy már öt éve élek kapcsolatban, azóta jegyesként. A korábbi kapcsolatom pedig három évig tartott. Nem érzem úgy, hogy én csinálnám rosszul.

2023. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!