Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik ebben a kategóriában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ebben a kategóriában tanácsokat adnak, azoknat tényleg ilyen tökéletes a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Annyi tökéletes, mintaszerűen erkölcsös, csillogó értékrendet sejtető választ látni itt. Semmi játszmázás, mellébeszélés, csak az őszinteség és szókimondás. Mindez nagyon szép, de vajon fedi is a valóságot?
2020. jan. 21. 08:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy is. Itt a legtobben vigjatekokbol tajekozdnak es kozhelyeket osztanak.
2020. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Hellmano ***** válasza:
90%
Én például (általában) segíteni szoktam. Sok tapasztalatom van és mindenben jártas vagyok stb. Koromból is adódik a sok tapasztalat. De nagyon sokszor látni, hogy valaki nem tapasztalatból ír, hanem csak úgy okoskodik valamit és nem látja át a helyzetet valójában. (Persze, ha idióta egy kérdés akkor kibújik belőlem is a troll, mert hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni, de ha látom, hogy valaki komolyan kérdez valamit, akkor segíteni szoktam normálisan a válaszaimmal).
2020. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván azok hivatkoznak a kapcsolatukra meg a saját erkölcsösségükre, akik büszkék rá. A többiek meg lapítanak, mint szar a gazban.

Mikor valaki azzal jön, hogy milyen vállalkozó, milyen vagyonnal, azt megértem, hogy kamu. De azért normális embernek lenni és kifogni egy normális embert, akivel normálisan viselkedtek egymással nem nagy kihívás. Meg az sem nagy kihívás, hogy valaki belássa, mikor kell leszállni a döglött lóról.


Én inkább azokat az ügyeskedéseket nem bírom felfogni, amiket emberek elkövetnek azért, hogy a szart palástolják vagy elviseljék. Te jó ég, mennyi energiát igényel pl egy játszma során mindenféle idióta célozgatást kitalálni, hogy véletlenül se legyen egyértelmű az illető, vagy mekkora energia lehet eltitkolni, hogy félredugsz és fedősztorikat gyártani annak érdekében, hogy egy ráadásul szar kapcsolatban tartsd magad meg az is mennyi energiát igényel, mikor elméleteket gyártasz arra, hogy miért a másik szar, amiért nem kellesz neki ahelyett, hogy szembenéznél azzal, aki vagy és menne az élet tovább nyomorult hiúsági és szart pofozó energiapazarlás nélkül. Érted... Ezek helyett a fsságok helyett normális ember rövidre zárja és nem bonyolítja az életét. És azért nem mindenki idióta. Főleg az idősebb generációban, ahol az ember megunja a többi hülyeségét és rájön, hogy az ideje véges, azt pedig nem ezzel kellene elszarni.

2020. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként meg ha egy tanács működik, nem mindegy, hogy az adja, aki betartja szintén vagy az, aki nem? Józan paraszti ésszel lehet látni, hogy miben van ráció és mi hülyeség. Még csak az sem kell hozzá, hogy az illető hozzátegye, hogy nála működött vagy sem, mert a hülye is látja, ha belegondol kicsit, hogy az a helyes...
2020. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlen jó kapcsolatban él, de lehet tapasztalt és nem él álomvilágban mint egyesek. Vagy mivel érzelmileg nincs érintve, kívülállóként lehet rálátása olyan dologra ami a kérdezőnek nem világos. Ilyen az amikor a kérdező palira van véve és nem érzi.

Az a legrosszabb amikor valaki életveszélyesen naív vagy csak szélsőségekben tud gondolkodni, és klisékkel próbálkozik saját tapasztalat híján.

A jó válaszadó nem ítélkezik azonnal, tudja hogy egy kapcsolatnak milyen fázisai vannak, és milyen buktatói lehetnek.

2020. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Én tanácsadás helyett a párbeszédek, véleménykülönbségek kifejtése és a tapasztalatok megosztása miatt járok ide, szerencsére mindig találok olyan kommenteket amelyek elgondolkodtatnak és más megvilágításba helyezik a problémámat

Leegyszerűsítve: attól, hogy valaki/valami más, nem biztos hogy rossz.

2020. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
31%
Az itt lévő “párterapeuták” nagy része 16 éves lány, akik csak filmekből ismerik a párkapcsolat fogalmát.
2020. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 2 éve nincs pasim de szeretem osztani az észt.
2020. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%
Nincs kapcsolatom és köszi, hogy emlékeztetsz rá. 32F
2020. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy tökéletes kapcsolat. Mindegyikben van sz@r és csillogás is. Szerintem a többség, akinek kijutott a rosszból/jóból képes értelmes választ, tanácsot mondani. Van már annyi tapasztalatuk, hogy érdemes elgondolkozni a válaszukon.


Ami nekem sokszor kiakasztó, hogy 35-n mondják a kérdésfeltevőjének ugyanazt, és mégsem érti meg a kérdező. Az ilyennel nincs mit tenni. Vaknak színeket nem magyarázunk.


Nekem sem csillogás a házasságom, van egy féléves babánk. De igen, muszáj vagyunk kíméletlenül őszintének lenni egymással,mert együtt akarunk lenni, így vagyunk egy család. Hazugságra nem lehet építeni. Keményen kell küzdenünk, és itt nem játszmázhatunk, mert ha elbukunk mindenki veszít.


Biztos, hogy a Párkapcsolati rész az egyik legbonyolultabb topic, mert idejön valaki, elmondja sirámait, és egyoldalt látunk csak. Sokszor bennem van, hogy jó lenne a másik oldalt is hallani.

2020. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!