Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik/Férfiak főleg! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/Férfiak főleg! Mit szerettek/örültök a legjobban, ha a csaj már az első/második randin puhítható vagy, ha van benne tartás?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdem,mert nekem az lenne a természetes,ha a lányok nem hagynák rögtön magukat,hanem kicsit "tepernie" kellene a pasiknak. Vagy csak én vagyok régimódi?

A tartás azért nem úgy értem,hogy hónapokig húzza az első csókot is,hanem mondjuk 2-3 randi.


2010. okt. 9. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Így van. Tartsa magát! Mert én abból indulok ki ha nekem ideadja magát elsőre én hanyadik vagyok akinek elsőre adja ide magát? Azaz magyarul egy nagy büdös k*rva. Szal nem vagy régimóbi nagyon is jó a felfogásod 22/f
2010. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
én nem igazán élvezem ezt a teperős színjátékot, szerintem a csajok se, de 2-3 randi belefér.
2010. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

azért már a második randin, jó, ha elcsattan egy csók, mondjuk búcsúzáskor:) ha normális csajról van szó, úgyis kell majd még teperned érte;)

18/L

2010. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Megnyugtató ezt is olvasni :)

De,ha vannak iylen gondolkodású emberek,miért van az,ha valaki nem engedi 2.talin,h megcsókolja utána azt mondja kösz elég volt,nem várok rád? Pedig a csak ismerkedni akar az illetővel,hogy tudja legalább tényleg értelmes illetővel van az ember?

2010. okt. 9. 16:55
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Még ha a harmadik randin adja oda magát, akkor is büdös kur\/ának számít.
2010. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
na bocs:D buli után nehéz a 16.55-ös válaszodat értelmezni:D amúgy én voltam a 2. randin csókot:D
2010. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mi az, hogy odaadja magát!? egy csókról van szó, 2 randi után azért már igazán kilehet találni, h van-e vmi két ember között...nem szexelni fognak, hanem csak csókolózni...
2010. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Az életemben 3pasi volt ..és akivel most vagyok (ö a 3.)akkor k..lennék a szemébe?ugyanis a második randinkon köztünk minden megvolt,és azota is együtt vagyunk.

22/L

2010. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

17:05

Bocs, azt a kommentet még akkor kezdtem elírni, amikor még csak egy válasz volt , én is néztem miután elküldtem érdekesen jött ki.

De,hogy reagáljak a tiédre is meg az elötted lévőre együtt kedves 2. és 3. , igen végülis 2.randin egy csók belefér,de sz.tem ez egyén fűggő is.


17:06-nak


Neked egy ezek szerint csak egy csókról van szó,de nálam ez kicsit más milyen. A csók már az odaadás kezdete ,amivel úgy mond jelzek is,hogy vele hajlandó vagyok magasabb szintre is eljutni, vagy is csak vele, mással nem. (amíg vége nincs a kapcsolatnak), amúgy nem mindig lehet az ember biztos 2 randi után a dolgában, bár az is igaz,hogy az élet egy hatalmas zsákbamacska és ,ha jóval több a remény a semminél kockáztatni kell.


17:29


Szerintem nem vagy az, mivel eddíg 3 pasi volt (remélem marad is a szám,ha jól megvagytok :D ), szóval nem vagy k****, meg nem ismerem a részleteket, mivel lehet előtte ismerted régebbről is és akkor már az első randin belefér,de ha akkor látáttok egymást 2-ra nekem kissé gyors, de hangsúlyozom mivel nem ismerem a részleteket nincs jogom itélkezni. Bár nekem kissé gyors a 2.után ez tény. De tudod,hogy mennyire ismerted stb.


remélem nem sértetettem senkit a kérdésémmel elnézést kérek,ha igen.

És köszönöm a válaszokat.

2010. okt. 9. 20:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Én pont most randizgatok egy sráccal, 2ik randi végén csattant csók, meg harmadik közepén és a végén. Kellemes volt, de nem feküdnék még le vele. Azt pletykálják róla, hogy nőcsábász és ő most azt szeretné bebizonyítani nekem, hogy nem így van, remélem jól folytatódik :)

19L és 26F

2010. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!