Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-35-40 éves férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35-40 éves férfiak miért néznek ki kb 45-50 évesnek? Társkeresőn ismerkedek de majdnem mindenki , sokan idősebbnek néz ki.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 21:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

10. Igen, ez szarul hangzik nagyon, amikor valaki saját magáról mondja ezt. Ezért meg is értem, ha így a neten keresztül te meg már senkinek nem hiszed el. Én is hallottam már ezt a való életben emberektől saját magukra mondva, hogy ők fiatalabbnak néznek ki vagy mások fiatalabbnak nézik őket, miközben nagyon nem ez volt a helyzet és ilyenkor ez rohadt kínosan hangzik.


Én ezt tényleg megkapom szinte heti szinten, meg kb. megkapom minden második embertől szavak formájában, akit megismerek az életben, hogy fiatalabbnak nézek ki. Nem tudom másoknak ezt milyen gyakran mondják különböző emberek. Meg mondom, az egyéb visszajelzések is jók, 29 évesen simán tudok 19-huszonpár éves lányokkal ismerkedni, mert nem nézek ki öregnek.

2023. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

"Meg, hogy mások meglepődnek mikor megtudjak hány éves."


Én is mindig meglepődöm, had legyen boldog :D Még akkor is, ha idősebbnek nézem azt mondom :D

2023. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen hogy ki mit mond!
2023. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Én simán elhiszem, hogy ilyen kérdés alatt tényleg összegyűlnek dicsekedni azok, akik fiatalosan néznek ki.

Ugyanez, mint mikor az a kérdés ki mennyit keres, akkor jönnek felvágni a jó keresetűek, a ki hogy néz ki kérdés alá a szépek, stb stb.

2023. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
72%
Én 38 éves vagyok és simán letagadhatok bő 10 évet. És tudom, hogy ez sokan mondják magukról, meg közhely lett. De ez nálam is így van. Kisimult babaarc, nulla ránc (akkor se, ha nevetek), nulla pigmentfolt, fiatalos test. Látom a nagyon fiatal (értsd 20 év körüli) srácokat és rám hajtanak. Én meg ilyenkor azt gondolom magamban, ha tudná hány éves vagyok.. Szinte szégyellem, mintha valami imposztor lennék. Szerintem a mai 40 alatti generáció jutott el arra a pontra, ha viszonylag jó genetikával születik és nem csapja szét magát fiatalon, plusz van ideje saját magára és nem három műszakban dolgozik a szalag mellett, akkor tényleg sokkal fiatalabbnak fog tűnni a saját koránál.
2023. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hazudnak a korukról. Ez már általános szokás. Ja, a magasságukról, meg a súlyukról is. Valamin ha járt fél évet egy egyetemre majd kirúgták, beírja hogy diplomás.
2023. ápr. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
32%

Nők is ilyenek.

Én 30 alatti férfi vagyok. Kíváncsi voltam mennyi idősen kellene újra barátnőt szereznem.


Tinderen felnyomtam a korhatárt 33-40 ig. Mit ad isten, mintha valami 45 éves nők lennének. Vagy mégtöbb. De férfiaknál is ezt látom kolléganők tinder profiljából. Ritka aki sportol, nem leélt.


Erősen elgondolkoztam hogy egy 10 évvel fiatalabb nő kéne nekem hosszú távra.

2023. ápr. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is látom.

Szerintem azért,mert eligénytelenednek.

Meghíznak.Ennyi idős korban a legtöbbjük komoly kapcsolatba kezd,nem sportol annyit,mint esetleg fiatalabb korban.

Plusz,aki cigizik,iszik,az is öregíti kicsit.

Plusz a genetika..

De van ellentettje is azért.Egyik barátom pl majdnem 40,10 évet is letagadhatna.Sőt,a nők között ezt látom gyakoribbnak.

2023. ápr. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Aki fiatalabbnak írja ki magát nem gondolja hogy úgy is kiderül? Meg aki más magasságot,kilót ad meg..
2023. ápr. 30. 06:56
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

19. De, de vagy úgy van vele, hogy nem érdekli mert a rövid táv is jobb, mint a semmi (ha a másik szakít vele emiatt), vagy úgy van vele, hogy a másik majd megbocsátja, mert azóta már megszerette őt.


Meg van olyan is, aki nem is titkolja túl sokáig, már a beszélgetéskor a chatban vagy az első randin elmondja az igazi korát és hogy azért állította be alacsonyabbra, hogy rálássanak fiatalabbak is, akiknél lehet kiesett volna kizárólag csak a kora miatt.

2023. ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!