Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régen az idősebbek, most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen az idősebbek, most a fiatalabbak jönnek be!?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, mindig is az idősebb férfiak jöttek be. 15 évesen 25 éves palival, 16 évesen 32 éves férfival, 17 évesen 40 körüli férfiakkal kavartam. Egy ponton már azt éreztem, hogy minél idősebb egy férfi, annál jobban vonzónak találom és szándékosan mindig egyre idősebb és idősebb férfiakkal randiztam.

Aztán kapcsolatom lett, a srác 'csak' 4 évvel volt idősebb nálam. Eleinte minden szuper volt, de a végefele egyre inkább azt éreztem, hogy ő túl "felnőtt" hozzám és ezért is mentünk szét, mert ő már a jövőjét tervezte én pedig csak a mának éltem. A szakítás után tartottam egy 3 hónapos szünetet, nem ismerkedtem, beszélgettem senkivel, magamat akartam újra megismerni, mert éreztem, hogy sok változáson mentem keresztül.

3 hónap letelte után kezdtem újra randizni, és azzal kellett szembesülnöm, hogy egyszerűen nem tudok már idősekkel kavargatni, olyannyira, hogyha 1 évvel is idősebb volt nálam a srác, már el kellett utasítanom. 18 évesen nagyon beleszerettem egy 16 éves srácba, olyan érzéseket tápláltam iránta, mint még senki iránt. Azóta annyit 'romlott' a helyzet, hogy a baráti társaságban én vagyok a legidősebb, egyetemen nem tudok elbeszélgetni, illetve megérteni magam a szaktársaimmal, régi ismerősök szerint külsőre és viselkedésügyileg is megváltoztam. Valóban én is érzem a változást, egyrészt voltam már nálam 3 évvel fiatalabb sráccal, amit régen egyszerűen el sem tudtam volna képzelni, illetve folyton újabb és újabb dolgokat fedezek fel magamról.


Ez a változás miért mehetett végbe?


2023. ápr. 30. 04:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szimplan eretlen vagy es voltal mindig is, csak nyilvan 17 evesen a felnottek sem vartak toled tul sokat, ok nem ereztettek veled, te meg azt hitted, ez a meno, ha idosekkel vagy, azota gondolom mar kicsit idosebb vagy, most viszont mar az idosebbek elvarnak, hogy felnottkent viselkedj es mashogy viselkednek ok is veled, mert gondolom nem csak kavargatni akarnak, te meg ezzel nem tudod tartani a tempot. A fiatalok viszont lazan kezelnek. Ennyi.
2023. ápr. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamasz voltal es kezdesz felnoni, probalgatod mindig az ujat
2023. ápr. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy egyedül. Én fiatalabban inkább az idősebb nőkhöz vonzódtam. 15 évesen szerelmes voltam a 40 éves angoltanárnőmbe. 22 évesen szexkapcsolatban voltam egy 40 éves elvált anyukával, 24 évesen egy 37 éves nővel. Most 29 éves vagyok és az utóbbi pár évben pedig a fiatalabb nők érdekelnek már sokkal inkább, most is főleg 18-24 évesekkel szoktam ismerkedni.
2023. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez aztán a nagy korkülönbseg a 3 fiatalabb sraccal
2023. ápr. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azert az hogy harom evvel fiatalabb, az még egykoru. Pont olyan plusz minusz 3 evre mondjak hogy egykoru. Te nem vagy furcsa, a kutatasok szerint is a nok egykoruakra buknak. Most lettel normalis.
2023. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem csak szégyentelenül hülye vagy.
2023. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. Dehogy normális, értem, hogy egy korosztály, de ha megkérdezel mégis mondjuk 10 (vagy 100) párt, hogy naptárilag nézve a férfi vagy a nő idősebb, akkor legeslegtöbbször mégis valamiért a férfi az idősebb, még ha tényleg csak pár évvel is.
2023. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!