Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoo tapasztalatok? 22/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo tapasztalatok? 22/F

Figyelt kérdés

Sziasztok, igazából az lenne a kérdésem, hogy lehet sikeresen ismerkedni premiummal?

Én sok helyre kiterjesztettem a keresést, Budapestre is többek között, de alig találok valakit, az alábbi 2 szűrő miatt:

-nem dohányzó

-komoly kapcsolatot keres


Szóval egyrészt nem értem, hogy a legtöbb lány mintha dohányzó lenne, arra végtelenül sok találatot dob, a másik pedig a ugye a komoly kapcsolat, ezen kívül van egy hogy chatelni vagyok itt az nyilván komolytalan. A másik pedig, hogy randizni, de abból meg az jön le, hogy egyéjszakásat keres, vagy rosszul gondolom?

És ami még érdekes, hogy a lányok nagyrésze semmit nem ír az adatlapjára, akkor mégis mi alapján döntsem el hogy szimpatikus-e, vagy milyen szöveggel írjak rá,ha egy mondatt nem képes írni magáról?


Egyébként szerintem korrekt vagyok, leírtam hogy komoly kapcsolatot keresek, nem nézek ki rosszul és nem vagyok alacsony se, úgyhogy vannak akik mjobbra húznak, de ők dohányoznak meg 10 évvel idősebbek, azt se értem, hogy én korombeli nemdhoányzó lányokat keresek, akkor akik nem ebbe a kategóriába tartoznak, ők miért látnak engem egyáltalán?



2023. máj. 1. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

22 évesen nem csodálom


48 vagyok és érdekes módot nagyon sok pasi van aki korban hozzám illő, nem dohányzik és tényleg normális kapcsolatot akar

2023. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért akik 20on évesen dohányoznak, azok később sem szoknak le róla. És te nő vagy ha jól értem, pasikból biztosan jobb a felhozatal. Kereslet-kínálat ugye.
2023. máj. 1. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem jobb a felhozatal.

Mas a felhozatal.

Bar en szemelyekrol beszelek nem arucikkekrol...


Nem jellemzo h leszoknak a dohanyzasrol bar van ra pelda. De alapvetoen a legtobben ugy maradnak ha mar raszokott


Nem piac ez h keteslet kinalat legyen. Vannak emberek akiket megismersz.

2023. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem de. Kérdezz meg akár csak egy átlagos nőt, hogy hány pasi csorgatja utána a nyálukat és egy átlagos pasit, hogy hány lány. Elég nagy eltérések lesznek.
2023. máj. 2. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem csorgatja a nyalat egy sem. 🤣


Es amig a pasik kb mindenkit jobbra huznak 100 bol ugy 99et

Addig a nok tenyleg csak azt aki tetszik. 100bol 20at


Masik sajat tapasztalat h a korosztalyomban legalabis a kereses alapjan

- sok a dupla tripla regisztracio

- 20on eves sracok allitanak be 45os kort

- 60 feluli pasik allitanak be 40-45 koruli kort.

- hazas/kapcsolatban levo pasik keresnek alkalmi vagy rendszeres szexpotlekot


Nem tudom noi oldalrol van e ilyen, valszeg akad. Na de nem tomegevel....


Azt vedd figyelembe h a pasik mindenaron akarnak not mert h a szex jar nekik meg amugyis kell aki kiszolgalja oket. Vagy mit tudom en miert kell ennyire.


A nok elvannak szex nelkul. Es koszonik jol vannak. Nem feltetlen akarjak unra a szaros gatyakat mosni es kiszolgalni egy heret. Ezert nem keresnek pasit minden aron.


En sem akarom pasit, de ha utamba lerul egy szamomra vonzo ferfi akkor legyen. Legyen csak egy ejszaka vagy akar kapcsolat de 40 feletti nok nem gorcsolnak ra erre. A pasik igen. Rettenetesen tudnak akarni.


A korosztalyod a lanyom. O nem ismerkedik appon. Felesleges, vagy az egyetemen vagy meloban vagy kozossegi esemenyen talat eddig part. Jellenlegi parja 2 eve megvan a munkatarsa volt a diakmelos helyen.

Anno kiprobalta az appokat de egy eletre elment a kedve tole.

Es valoban...

2023. máj. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Match van, néha van olyan nő aki tud 1-2 szónál vagy mondatnál többet írni de elég hamar meghal a beszélgetés. Találkozót onnan még nem tudtam lebeszélni egyik csajjal sem a vissza nem írás vagy a komolytalanság miatt így már alig nézek fel az oldalra. Tinder is hasonló de ott még match sincs ami annyira nem csoda mert ott már mindenki fashion, travel és modell cicababa. Szóval ezeknek az oldalaknak nem sok értelmük van ha csak nem vagy az átlagosnál jobban kinéző vagy jobb anyagi helyzettel rendelkező férfi. Ezeknek a mostani lányoknak sajnos csak a Tiktok pörgetése/görgetése megy a kommunikáció már nem annyira sajnos.
2023. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, hát munkahely és egyetem szerintem nekem offos, egyetemen nincsenek lányok, munkahelyen pedig a legfiatalabb is 30 feletti.


Szerintem 10ből 1lányt húzok jobbra, mert többi mintha a 8 általánost se járta ki.

Meg persze a másik kedvenc, amikor van 3 gyereke, 20 éves és elvárja hogy valaki eltartsa, ha nem tenne akkor pedig otthagyja és ezt így kiírja a peofiljába, wtf.

Ennél csak az jobb ahol nincs semmi szöveg, akkor mégis mi alapján húzzam jobbra? Mert szépen mosolyog? Aztán ha ráírok valami sablonnal, akkor én vagyok a bunkó, hogy nem találtam ki egyedi szöveget XD

Meg tiszteletreméltó hogy a kövér lányoknak olyan önbizalmuk van, hogy csak izmos, magas srácokkal állnak szóba.


Na mindegy, volt eddig 10 matchem olyan lánnyal akik tényleg normálisak és 3nál látok esélyt személyes találkozóra.

2023. máj. 3. 11:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen az internetes ismerkedés kérdező. Érdekes hogy valaki alig tud magának lányt találni de valamelyik lány alig járta ki az iskolát és már gyerekei vannak. Látjatok hogy mennyivel egyszerűbben találnak a nők pasit maguknak mint pasik nőt maguknak? Olyanról ritkán hallok vagy látok hogy alig 20 éves a pasi de már 3-4 gyerek apukája.
2023. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem talanak egyszerubben. Csak mas a a problemajuk a tarskeresessel.

Pl az h a legtobb rajuk iro pasi csak dugni akar kapcsolatot nem. Es itt most nem sorolom fel a 10000 okot ami miatt nem akarnak.

Ergo a 10 rairo pasibol jo ha 1 az aki komolyat akar. Aztan ott is kiderulhet valami. Pl eros dohanyos. Vagy 200km lakik. Vagy....

Szoval hiaba a sok jelentkezo ha a legtobb ocsu. Alig akad 1-2 buzaszem.


Legutobbi randin pl 2 harci kutyaval jellent meg a pasi, mert h seta ido van kiserjem el. Direkt elore mondtan h aznap lejarom a laban (8-10km gyalogas) nem akarok setalni egy tea mellett beszelgessunk. Nem mentem setalni leutwl rendeltem fizettem es mondtam ha akar maradjon. Maradt de a kutyak miatt nem lehetett beszelgetni. Aztan 30 perc alatt elszivott vagy 20 cigit.

Elegem lett hazamentem.

2023. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na igen úgy tűnik 2 leányzó elég messze lakik, nekem meg nincs autóm, csak jogsim, úgyhogy a lányoknak nem jó a távkapcsolat, valamennyire megértem, bár tesóm pl olyan lánnyal jött össze aki az ország másik felén lakik, szóval ha nagyon akarják, akkor meg lehet oldani.

Szóval máris nem olyan jó a helyzetem, pedig tényleg nem vagyok csúnya és rendesen írtam bemutatkozó szöveget, stb...

2023. máj. 4. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!