Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Badoo, Tinder, Facebook...

Badoo, Tinder, Facebook társkereső, szidják őket mint a fene. Mégis sokan használják ezeket miért?

Figyelt kérdés
Tudom a remény hal meg utoljára, de akkor is piszok nagy pénzéhes oldalak ezek, mégis sokan használják őket. Mondjuk a Facebooké az ingyenes, de állítólag vacak ez is.

2023. febr. 12. 11:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mert az emberek kétségbeesetten próbálnak párt találni maguknak, vagy csak épen alkalmi partnert. Ezek az oldalak ezt a kétségbeesést, bizonytalanságot hogy egyedül halnak meg és magányt használják ki. Reményt keltve arra, hogy nincs késő. Nem gondolom pénzlehúzósnak ezeket az alkalmazásokat, te döntésed hogy előfizetsz-e, vannak ingyenes alternatívák, nem kötelező, tudod mire fizetsz elő, tudod hogy alacsony a sikerráta, tudod hogy nem kellesz majd mindenkinek, lehet senkinek aki az oldalon van. Ez mind a te döntésed. Én úgy láttam általában (mondjuk 80%-a a felhasználóknak) alacsony érzelmi intelligenciával és/vagy kevés szociális képességel rendelkezik ezeken az oldalakon. Ezért nem az oldal a felelős, való életben sincs nekik, a maradék 20%-nak meg kb megint 80%-a csak azt mutogatja mennyi pénze van és flegma, de legalább van stílusuk még ha szar is. Szóval szerintem nem az oldalt kellene hibáztatni, senki sem kérte hogy fizessenek elő, lehetne járni vakrandikra is de hát az milyen már személyesen ismerkedni, khöpedelem. Ez a véleményem 21 évesen, bár én nem vagyok és nem is tervezek mégegyszer kapcsolatban lenni.
2023. febr. 12. 12:12
 2/12 anonim válasza:
Szeretek ismerkedni, fizetni meg nem fizetek érte
2023. febr. 12. 12:51
 3/12 anonim válasza:

Dugópajtikat keresnek.

Szívesen. :D

2023. febr. 12. 12:54
 4/12 anonim válasza:
Én laikusként csak annyit tudok hozzátenni, hogy sosem azok szidják akik használják, és sosem azok használják akik szidják. Legalábbis általában, és ez mindenre igaz, nemcsak ezekre.
2023. febr. 12. 14:51
 5/12 anonim válasza:
Ez így van én is szidom mégse használom, pénz kidobásnak tartom, ha meg valaki lehúzásnak tartja miért fizeti? Józan paraszti ész szerintem. Viszont teljes mértékben egyetértek veled, láttam működését, bele is látok a működésébe és át is látok rajta. Nem mondom hogy nem lehet valakinek szerencséje, de hogy tartós kapcsolatot fogjon ki ott valaki annak elég csekély az esélye, aztán mindenki ki van akadva hogy költi rá a pénzt de nincs sikere itt ez a probléma. Nem kell kiakadni azért mert nem nyertél a lottón, nem kell venni kész.
2023. febr. 12. 15:14
 6/12 anonim válasza:

Ad egy kis reményt.

Élőben alig jön oda valaki, vagy ha igen, az olyan is, neten meg szintén ugyanilyen alakok keresgélnek, csak legalább nagyobb a merítés.

xD

Mondjuk én sose fizettem elő, randik azért összejöttek, biztos túl nagyok az igényeim, de számomra a felhozatal egyszerűen gyalázatos.

(Van mire, hogy legyenek elvárásaim.)

2023. febr. 12. 16:41
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Van arcod nem pici, majd a sors lejjebb veszi...
2023. febr. 12. 16:49
 8/12 anonim válasza:
A legtöbb ember nyilván nem veszi komolyan ezeket az oldalakat, aki szingli és fiatal szinte biztosan regisztrál kiváncsiságból. Mert ugye ez is egy lehetőség az ismerkedésre, de pár nap használat után rájössz hogy értelmetlen. Húzgálod az embereket néha lesz pár match de beszélgetni úgysem fogtok,mégis mit írj egy idegen embernek akiről csak pár képet láttál de fogalmad sincs hogy milyen ember. Ott van a való élet személyesen sokkal jobb megismerni valakit, látod hogy viselkedik, hogy reagál dolgokra, milyen a kisugárzása, és ha tudtok beszélgetni onnantól kezdve egyik téma következik a másikból, megismeritek egymást. Viszont ezért tenni is kell valamit eljárni helyekre,odamenni emberekhez, sokszor pofára fogsz esni, de lesz olyan is akit érdekelsz majd. Persze sokkal egyszerűbb szarás közben jobbra balra huzigálni az embereket ha véletlen lesz egy match írsz neki szia ő válaszol szia és itt be is fejeződött a beszélgetés mert nyilván egyik fél se tudja komolyan venni ezt az alkalmazást,és nem fogja senki megeröltetni magát ,csak unalom űzésként használják.
2023. febr. 12. 17:07
 9/12 anonim válasza:
Szexre megy ott mindenki ,sajnos a legtöbb büdös c..
2023. febr. 12. 17:24
 10/12 anonim válasza:

#4

Ez így nem igaz. Nem laikusként, hanem egykori hosszú idejű aktív felhasználóként, és nagyon sok társkeresős kérdés elolvasása után mondom. Vegyük példának a Tindert, mint legnépszerűbb appot.

Egyrészt azok szidják (híresztelések, rossz hírnév alapján), akik nem használják, és a sok rossz, amiket hallottak róla, visszatartják őket a használattól átmenetileg vagy véglegesen. Eleinte én is pont ezért nem akartam regisztrálni, mert sok rosszat hallottam róla.

Másrészt azok szidják őket, akik rajta vannak, de sikertelenek az appon.

Akik meg relatíve sikeresek rajta, azoknak meg nincs nagyon alapjuk szidni, nyilván.

Azt szoktam látni, hogy azok a férfiak szidják a Tindert leginkább, akik sikertelenek, és az algoritmust hibáztatják amiatt, hogy mindig a népszerűbb profilokat rakják előre az appon, emiatt ők hátrébb kerülnek, nem veszik őket észre, vagy csak a csúnyább csajokat mutatja az app nekik is.

A nőknél meg azt szoktam látni, hogy nem magát az appot szidják, hanem a rajta lévő férfi színvonalat.


Hozok is egy példát minderre (a 11-es válasz pláne üt): https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. febr. 12. 19:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!