Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tíz kérdés. Ha tíz kérdéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíz kérdés. Ha tíz kérdéssel kellene megtalálnod a számodra megfelelő ideális partnert… Mi lenne a te tíz kérdésed?

Figyelt kérdés
A kérdésem kedvéért most újra szingli vagy. Megtalálhatod a jelenlegi párod is irányított kérdésekkel, vagy teljesen szabadon kérdezhetsz. Férfiak, nők egyenlő esélyekkel indulnak. Életkort, nemet szintén írjatok. Tíz kérdés, se több, se kevesebb. A választottad végleges, nem cserélhető. Szóval érdemes hosszú távban is gondolkodni. Szinglik, ha szimpatikus kérdést találtok másnál (az összes kérdését elfogadod) akár cserélhettel kérdést is egymással. Elsősorban egyet, de akár mind a tízet is.
2023. máj. 1. 20:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Kitől lehet kérdezni? Istentől? Akasha-krónikától?
2023. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%

1.Mennyi van a bankszámládon?

2. Felhasználói azonosító?

3. PIN-kód?

2023. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

0. FÜGGETLEN VAGY? (feleség, barátnő, anyukától, előző házassagból szuletett gyerektől)

- Ha barnelyikre NEM a válasz, akkor a lenti 10 kérdés tárgytalan)


1, Mivel foglalkozol?


2. Házasságpárti vagy?


3. Szeretnél e gyereket


4. Van e lakásod? Autód?


5. Mennyit keresel?

(Lsd 6.pont miatt)


6. Szeretnél gyereket?


7. Mit szeretsz csinálni szabadidődben?


8. Tudnék e neked fontosabb lenni, mint anyád, ha anyós ekéz, megvédenél-e? Mellém állnál e?


9. Mi a véleményed a házimunkáról, gyerekek körüli teendőkről? (Kinek a dolga) a, közös, b, nődóga


10. Milyen terveid vannak a következő 5 evben, ezekért mit teszel, hogy elérd?

2023. máj. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, két kérdésben szerepel, hogy akar e gyereket.
2023. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14

Nos, ha a 3asra IGEN a válasz, de a 9.esre "b", a 10esre meg, hogy az 5 éves tervben nincs gyerek, akkor mindegy a 3as válasz!

2023. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

1. Hol tervezel élni a jövőben?

2. Vallásos vagy-e?

3. Mit dolgozol (ha egyáltalán)?

4. Akarsz-e házasságot?

5. Politikailag liberálisnak, középvonalasnak vagy jobboldalinak tartod-e magad (és indokold is meg, hogy miért)?

6. Milyen kapcsolatot szeretnél?

7. Mik a hobbijaid?

8. Milyen partnert keresel?

9. Szeretsz-e eljárni otthonról (pl. színházba, múzeumba, moziba, koncertre, étterembe, utazni)?

10. Mik számodra azok a dolgok, amik nem képezik megbeszélés tárgyát / mik azok a dolgok, amik abszolút vízválasztók számodra egy kapcsolatban?


(ami végül kimaradt, de fontos: cigizel-e, milyenek a szexuális igényeid, szereted-e az állatokat, bárkivel (anyu, apu, tesó, haver) egészségtelenül össze vagy-e nőve, akarsz-e gyereket, van-e már gyereked, milyen a pénzügyi helyzeted)

márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16: A feltett kérdéseid helytállók, ugyan akkor szinte ellehetetlenül vele a társkeresésed. Tudsz kompromisszumot kötni annyi kérdésben, ahány plusz szempontot behoztál az egyenletbe? Nem szükségszerű, de érdekel.
márc. 28. 18:10
 18/21 anonim ***** válasza:
17: épp most találtam valakit, aki mindenben megfelel. Sztem ezek nem olyan egetrengető elvárások - mondjuk az is igaz, hogy pl. online társkeresésnél a többséget balra húztam, mert olyan dolgokban nem feleltek meg az igényeimnek, amik tudom, hogy nekem fontosak... sőt nemcsak fontos, hanem vízválasztó. Voltam már sokáig egyedül, élvezem a saját társaságom, csak olyan miatt adtam volna fel, aki ehhez pluszt tud adni. Nem is ez a jelölt volt az egyetlen, aki megugrotta.
márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18: A kérdésem a kompromisszum kötési képességedre irányult, nem arra hogy mennyi aktuális lehetőséggel élhetsz a jelenben. Értem hogy jelenleg nem szorulsz rá, meg alapból sem biztos hogy “alább adnád a lécet” csak kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán képes vagy e rá.
márc. 28. 18:29
 20/21 anonim ***** válasza:

Egy csomó mindenben kompromisszumkész vagyok. De nem is értem, hogy merült ez fel, hogy 10-15 kérdést feltennék, amiből 2 pont arra irányul, hogy olyanra ne kényszerítsem magam rá, aki nem olyat keres, mint én, hogy én nem vagyok képes kompromisszumra.


Amúgy meg a kérdésekre adott válaszokból egy csomót elfogadnék. Pl. cigikérdés - pl. az IQos és társait el tudom fogadni, nikotinosból meg azt, ha ritkán szív és nem utána akar szájon csókolni. Vagy épp politikai beállítottságból az egyetlen, amit élből elutasítanék, az a szélsőséges, ill. homofób-rasszista jobboldali beállítottság. De lassan már azt is megkapja az ember, hogy túl válogatós, ha több kell neki annál, minthogy "tetszik nekem és nem agresszív".

márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!