Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jaj most mit tegyek? A fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj most mit tegyek? A fiu aki nagyon tetszik elmondott nekem valamit, én meg kikotyogtam. Pedig nem akartam és félek, hogy megharagudott.

Figyelt kérdés
beszélgettem vele sokat, hogy jobban megismerkedjünk és elmesélte, hogy az egyik oszt társammal randizott, de az lekoptatta, amit totál nem értek. majd megkérdeztem, a csajtól miért mondott nemet, mert nem értettem. De a csaj megkérdezte, h honnan tom, és azt mondtam h kitaláltam, de lehet, hogy elmondta a srácnak aki rájött, mert csak úgy lelépet köszönés nélkül és ezt nem csinálta még soha! Most mit csináljak?
2010. okt. 9. 20:57
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:
46%
ezt elbasztad
2010. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És most még velünk is közölted

Okos kislánynak tűnsz

Bocsánatkérésen kívül mást nem tehetsz. Megmondod, mennyire fontos volt neked, hogy elmond dolgokat. Mert...

2010. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Harrr ***** válasza:

Te tudod mi az a titok? Igen?


Nem úgy tűnik :D

2010. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát gratulálok. most már az ország nagy része tud erről a kis titokról. remélem sosem leszünk barátnők. ilyen pletykás lány senkinek nem kell. főleg nekem nem barátnak.

L/18

2010. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Moszuke ***** válasza:

tudjátok mi a titok?

...amit csak egy ember tud:)

2010. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
még vissza lehet csinálni, ha mindenkit leölünk, aki ezt most olvasta.
2010. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

21:19


xdxdxdxdxdxdxd


Kösz :)

2010. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ti olyan hülyék vagytok xD:D

ez egy tanács..

ha nem irta volna le akkor nem tudnátok válaszolni:D

jha de lehetne:D

jó nem ismeri senki hogy kiről van szó...

szóval haggyátok ezt a pletykás utálom dolgot...

véletlen volt nem direkt!

szövegértés:D

na szóval...

én azt mondom hogy hirtelen nem tudott mit mondani erre (ha megtudta) és otthagyott mert hirtelen haragu...

de egyszer ugyis megtudja hogy miért kérdezted meg és megért ha nem akkor ne is törödj vele csak probaként szánta...

2010. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elég lett volna bőven annyit mondani, hogy kikotyogott valamit, amit nem lett volna szabad

Ha már mindenféleképp kérdést kell kiírni egy ilyen miatt...

2010. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát kösz szépen. Már itt is elmondod mindenkinek?:S... Nekem elég ciki volt akkor is.. de te csak azért is... rendes vagy: (
2010. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!