Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy megharagudott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megharagudott, amikor azt mondtam, hogy leállok a pasizással?

Figyelt kérdés

Msn-ezek egy sráccal (azért nem tudtunk még találkozni, mert nem vagyok otthon), és tegnap valamit mondott arról, hogy én csak úgy falom a pasikat, és erre mondtam neki, hogy leálltam az ész nélküli pasizással, és nem fogok mindenkivel járni, aki szembejön. Ezután tök mogorva lett, mintha megsértődött volna. lehet, hogy félreértette? Mert ő nagyon tetszik eddig, és szívesen találkoznék vele, hogy megismerjem...

18/L


2010. júl. 19. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
És ezt tőlünk kell megkérdezni,nem tőle, nyilván.
2010. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy cseppet ugy ertelmezte, hogy boldog boldogtalannak konnyeden odaadod magad. Mert tudod ha valaki tomegcikk, es mindenkinek olyan van, az mar nem is kell annyira.

Kicsit rosszat szoltal be, de majd kiderul, mi lesz.

Valahogy magyarazd ki es legkozelebb ne legyel butus.

2010. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és most mi erre mit mondjuk? Honnan tudjuk, hogy mit érez a pasi??
2010. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!