Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjek holnap a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek holnap a barátnőmmel, és mit csináljunk?

Figyelt kérdés
nincs ötletem hogy mit csináljunk, moziba semmi jó nincs, kaja az uanlmas ha meghívom, szóval valami emlékezetes dolog kéne. Vigyek neki valami? ha igen mit?
2010. okt. 9. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Vigyél neki egy szép szál virágot és menjetek mondjuk plázázni:)
2010. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szál virág biztosan jól esne majd neki.

Hááát sajnos az időjárási viszonyok miatt, nem lehet nagy sétákra menni, ezért be kell húzódni vhova... Egy bowling esetleg jópofa lehet, vagy billiárd... attól függ, h melyiket szereti a bnőd

2010. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
le vagyok égve, és amúgy is a virággal csak gond van mert fogni kell :S
2010. okt. 9. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
MENNYetek templomba, holnap ugyis vasarnap lesz. Mise, gyonas, utana mehettek plazazni, ami biztosan nem hetkoznapi es unalmas. -.-
2010. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemigaz minek kell oltogatni engem?! nincs jobb dolgod? a bowling az jóötlet ;) köszi
2010. okt. 9. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs mit :D
2010. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tojásfesztivál.
2010. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ami tettszik neki; amit szeret csinálni ; ilyesmik nem kell ilyen full extrás randi csak egy átlagos árú de jó :)
2010. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!