Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most leszünk a barátnőmmel 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk a barátnőmmel 4 hónaposak. Megszeretném lepni egy romantikus estével, vagy délutánnal. Öteletek kérnék, hogy mit csináljunk, mit hozzak össze?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 02:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Most lesztek 4 hónaposak?Tolassátok egymás mellé a babakocsit és gügyögjetek együtt :)

Amúgy ha ez valami "évfordulós" dolog akkor a 4 hónap nem évforduló még szerintem,de te tudod.Fél évet egy évet érdemes már ünnepelni,ez nem sok idő.

2011. jan. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
ha négy hónaposak vagytok, akkor valamilyen csörgővel vagy cumival ajándékozd meg
2011. jan. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyre jár az agyunk (Y) :)
2011. jan. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ez az idő sem túl romantikus, úgyhogy még a kiülős, kültéri dolgokat is felejtheted. Vagy felmentek a hegyekbe rétesezni, forraltborozni. Bár tudjatököm mennyi idősek vagytok... Lehet, hogy nálatok még mozi meg valami mekis vacsi játszik.

Pedig Déryné pl ilyesmire király! De nem olcsó :)

2011. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mekkora parasztok vannak,már ilyenfajta kérdéseket se lehet feltenni...mivan akkor ha 4 hónapja vagyunk együtt,és örömet szeretnék szerezni a barátnőmnek b azdmeg?

Utolsónak azért köszönöm,egyépkét 17 :)

2011. jan. 12. 15:17
 6/12 menta34 ***** válasza:
100%
Ez pénztárca kérdése, ha van miből elviheted vacsorázni, wellnesbe vagy Dubaiba :D viszont ha nincs úgy és meg tudod szervezni egy otthoni tojásrántotta is nagyon romantikus tud lenni ha gyújtasz egy gyertyát és te sütöd neki:)
2011. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van! :)
2011. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért fáj az ha kinevetnek?Amúgy 4 hónapos "évfordulót" nem ültem még sose.Miért?Mert ha minden hónapot megünneplek vele mióta együtt vagyunk akkor az első évesre (amin mondjuk talán lenne is mit ünnepelni) az egész egy rohadt nagy giccshalmaz lesz,millió átadott ajándékkal és az igazi ünneplésre az egésznek elmegy a varázsa.Na erre varrj gombot és törd a fejed fiam...De ünnepelj csak minden napot akár,aztán a 17.havi "Évfordulótokra" ne csodálkozz ha egy SMS-t ír hogy nem ér rá... :D
2011. jan. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi a problémád azzal tesó hogy egy jó estét szeretnék a bartánőmnek árdul már el...?!
2011. jan. 14. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmi tesó :) Szerezz neki egy boldog estét.Csak nekem más az "alkalom" én nem ünnepelnék 4.havi együttlétet.Fél évet talán,bár nem biztos,évest inkább.Nekem a 4 hónap nem idő,lehet ez a korkülönbségből is adódik tesó :)

Ez a tesó nagyon tetszik ...Amúgy meg ha elviszed vacsizni vagy ilyesmi akkor a félévesre is el fogod az egyévesre is,uncsi lesz tényleg tesó :) Gondolj bele.Nem piszkálásból mondom...

Üdv : Tesód :)

2011. jan. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!