Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelent valamit, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, hogy már délután óta nem reagált az üzenetemre?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akivel most kezdtünk el romantikus értelemben is ismerkedni 1 hete. Ő kezdeményezte, majd azóta minden nap rám írt és nagyszerűen elcsetelgettünk, 2 napja elhívott randizni is, amire holnap kerülne majd sor. Ma kivételesen én írtam rá, gondoltam ne mindig ő írjon már, lássa hogy én is keresem.... Hát délután írtam neki, és azóta sem válaszolt. Oké, alapvetően sem egy nagy online guru, nem ott éli az életét, hanem a való életben. Nem is az az otthon ülős fajta, sok programja van, így gondolom, hogy a szombatját is valami program tölti ki, ezért nem is akadnék fent azon, hogy nem ír...DE sokszor fellépett már azóta, többször volt online messengeren, és meg sem nyitotta az üzenetemet. Ráadásul a holnapi randival kapcsolatban kérdeztem, és várnám a válaszát. Mivel ismerjük egymást személyesen, nyilván nem fog ghostiongolni, de kezdek aggódni, hogy már fél napja nem reagált az üzenetemre. Mit gondoltok, kell ennek jelentőséget tulajdonítani?

35/N


2023. máj. 6. 21:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Alapvetően rendes értékrendű férfinak ismertem meg.
2023. máj. 6. 21:04
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem ír vissza holnap, akkor nem lesz randi.
2023. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
jó kérdés. AZtmondtad sok programja van, lehet épp most ballagási bulin van
2023. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Én szoktam ennek jelentőséget tulajdonítani. Röviden: az illető kuka :D

Nem igaz, hogy valakinek nincs ideje röviden reagálni. Ilyenkor ezt annak veszem, hogy ki akarja véreztetni a dolgot. Ezzel a váratással szokták általában jelezni az emberek, hogy nem szeretnének kapcsolatot. Ezt többször tapasztaltam már, és másoktól is ezt hallom. Érdekes, akinek számítasz tud valamit visszajelezni.

2023. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, biztos hogy programon van, de időnként fellép, online van néhány percig, és meg sem nézi az üzenetet.
2023. máj. 6. 21:14
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Fél nap az sok, annyira nem vagy fontos mint te szeretnéd..
2023. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
ha holnap reggel nem válaszol, akkor kuka.
2023. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Szombaton melyik férfi az aki, egy számára fontosabb nőnek nem jelentkezik? Az akinek van más rajtad kivül. Főleg ilyen időben, mint ami a mai volt. Ehhez nem kell sok ész. Ez alól egyetlen kivétel van, ha rendvédelmi szolgálatban dolgozó emberről van szó. Több nincs.
2023. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Én is megvárnám a reggelt, a messenger amúgy se megbízható ilyen téren.

De reggelig kell hogy lássa hogy írtál.

2023. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha másnap reggel írna is vmi elnézésekkel meg ahogy szokták, ez már akkor is lealazó valahol.

Amúgy jobb lett volna ha már hívó/beszélő viszony is kialakul randi előtt. En olyannal nem is találkozom akivel a csetszinten se léptem még túl és szóbeli beszédszint nincs.

Nem az hogy írok aztan várok várok mire visszahir.

Hanem hívom elmondja megbeszélve letéve.

Ha nem tudja felvenni meg visszahív.

De biztos nem hagynék így üzenetet hogy ott heverjen "parlagon"

2023. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!