Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az ürge csak szexelni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ürge csak szexelni akar?

Figyelt kérdés
4 hónapja találkozgatok valakivel , de lekorlátozódott a kapcsolatunk arra hogy csak átjön heti egyszer szexelni, meg enni. Mindig meg is mondja előre hogy mit főzzek. Nagyon jó vele a szex , ezért nehéz ezt tisztán látnom. Vagy ez a normális? Hiszen minden férfi szeret szexelni meg enni.

2023. máj. 12. 14:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
92%
18as vagyok. Nincs ezzel semmi gond addig amig neked is csak ennyi kell. Nyilván mi sem vagyunk fából. De azért az erős hogy főzöl rá. Ha folytatni akarja én mondanám hogy fizesse a kaját, akkor is ha megéri a szexért. Ha nem nem. Viszlát keressen új p@ncit. Kívánság műsor délután 3kor a danubiuson.
2023. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, most erre mit mondjak? Ahogy a 21-es írja, pont úgy kell eljárni.


Meg sok mindenen sokatoknak elgondolkozni, de az úgysem megy hosszútávon, sajnos.

2023. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
15%
Szex elott enni?? I kabb utana.. teli hassal jo lehet szet durrogtatni aztan tele rakni a wc-t..
2023. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy számára baromi kényelmes szexkapcsolat volt... Remélem, csak múlt időben! 😀
2023. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez egy átlag házasság, ott is főz a nő és szexel, ja még takarít is, és titkárnőt játszik. De azért vannak jobb kapcsolatok ahol programoznak, romantikáznak, beszélgetnek hobbiznak, érdemes erre hajtani.
2023. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 NTBS ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jún. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
71%

Te vagy az ingyenp*nci számára, aki még jól lakassa szó szerint is, ennyi.

De hogy te erre csak most jöttél rá nagyon gáz.

Értem én, hogy jó a szex, meg lehet már érzéseid vannak iránta a szex miatt, de hogy nekiállsz főzni a kívánsága szerint durva, de nagyon.

Cseléd vagy és uritotartaly egyben. Neked ez rendben van, mert oda vagy érte? Akkor csináld tovább, míg meg nem un. Ha nem elég, akkor zavard el örökre. Te döntésed...

2023. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

"Minden férfi szeret enni meg dugni"


Ez nagyszerű, hogy eljutottál eddig a megállapításig, csak így tovább!

2023. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben rég kiadtam volna az útját, mi az, hogy még azt is megmondja, hogy mit főzz neki? Örüljön, hogy kap valamit egyáltalán.
2023. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem ér rá mindennap, mert a többi nap meg más nőkhöz jár fel. Elmehet a frncba az ilyen pasi, már ha te nem ilyen célra keresed. Mert ha neked ez így jó, akkor más.
2023. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!