Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fér bele nyilvánosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér bele nyilvánosság előtti simogatás, puszi adás egy kapcsolatba nektek?

Figyelt kérdés
Azért nem jött létre többek között egy kapcsolatom, mert én zárkózottabb vagyok, szerintem nem illik állandóan sinogatni a másikat, puszit adni neki mások előtt. Mindketten 30 felett vagyunk, a férfi a 40 felé közelít.
2023. máj. 27. 07:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem a nyilvánosság felé élem meg az érzelmi életem. Ha mond ez számodra valamit is.
2023. máj. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
A puszi szerintem belefér, a nem túl tolakodó simogatás is. Helytől és alkalomtól függ minden.
2023. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Egy-egy elvétett simítás vagy puszi számomra belefér, de ha valaki ezt “állandóan” mások előtt csinálja, az engem is zavar.
2023. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A simogatas az belefer, egy-egy szájrapuszi is, bar az már hely, illetve helyzetfüggő. Csókolozni en se szeretek nyilvánossag előtt, az mar nagyon intim.
2023. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kitana. ***** válasza:
95%
Beleférnek, ezek természetes dolgok, ameddig nem úgy néz ki, mint valami előjáték.
2023. máj. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A puszi az belefér igen.
2023. máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Én is zárkózottabb vagyok és nehezen mutatom ki az érzelmeimet. A párom felé is ezt szoktam jelezni. Igyekszik elfogadni, sőt. Szerinte sem illik.


De mi idősebb korosztály vagyunk már bőven. Még az "őskövület" időszakból. :D Igyekszünk más módon felvidítani egymást.


Ui: ő a vidámabb, humorosabb életfelfogású. Most éppen gyászol, mert elveszítette egy nagyon-nagyon idős rokonát. Próbálom elmagyarázni neki, hogy ez az élet rendje. A természetes szelekció.

2023. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, itt is a másik fél, a férfi a lazább, de neki ez nem fér bele, hogy én nem igénylem annyira az érintéseket nyilvános helyen, és ezért nem is viszonoztam, mert soknak éreztem. Ez elég volt egy szakításhoz, mielőtt komolyabbra fordult volna.
2023. máj. 27. 08:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy elmúltál 30 éves, még ne érezd magad öregnek. Nem ezen múlik, hogy belefér, illendő-e.
2023. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

8# Akkor vagy tényleg nagyon nem illettetek össze, vagy a pasi egy tahó.

Mert ha kellettél volna neki akkor nem nyal téged nyilvánosság előtt.

2023. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!