Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha többször randiztunk, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többször randiztunk, miért tűnik el hirtelen? Megkérdezzem, mi az oka?

Figyelt kérdés

Négy randink volt már, mind külső helyszínen, mert mondtam, hogy én első körben inkább beszélgetni-ismerkedni szeretnék.

Voltunk piknikezni, állatkertben, pizzázni és óriáskerekezni, meg egy félnapos kiránduláson, libegőzésen. Ezek mind külön napokon voltak, majdnem 1 hónapja találkozgatunk, van, hogy csak egy kávéra, van, hogy rendes randikra. Amúgy kb. egész nap, meg este/éjszaka is beszélgettünk iMessage-en.

Már volt szó arról, hogy lehetne valami meghittebb randink, ahol csak kettesben vagyunk, és úgy volt, hogy holnap főz nekem vacsit és nála filmezünk. Már beszéltünk nyári tervekről is, hogy miket fogunk együtt csinálni.


Nagyon egy hullámhosszon voltunk mindig, működött a kémia is és már vártam, hogy több történjen csóknál, tapinál.

Erre ma este írta, hogy szerinte nem lenne jó ötlet, ha csak kettesben lennénk, vagy ha ott lennék nála, mert "talán olyan történne, aminek nem kellene". Meg hogy ettől függetlenül nagyon fontos lettem neki ennyire rövid idő alatt is, nem akar megbántani és jobb ezt lezárni még most, amíg egyikünk sem sérül.

Nem értem ezt a hirtelen változást, nem tudom, én csináltam-e olyat, ami nem tetszett neki, vagy mi történt. Két dolog jutott az eszembe, amik ezt kiválthatták:


-Tanít az egyetemen, ahová járok (engem már nem fog a későbbiekben). Magasabb pozícióban van, és talán úgy volt vele, hogy én kínos helyzetbe hoznám?

-Elmondtam neki, hogy én előtte így még nem nagyon közeledtem senki felé, tehát nincs túl nagy tapasztalatom abban, amiben neki már igen. De akkor nem mondta, mutatta, hogy ez zavarná...


2023. máj. 28. 00:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképpen kérdezz rá, mert bármi lehet, ez így csak értelmetlen találgatás. Ne rabolja az idődet.
2023. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
A felnőttség nem csak abból ered, hogy elérsz egy kort, elvégzel egy iskolát, hanem abból is, hogy éretten állsz ilyen helyzethez, és maximálisan tiszteletbe tartod a másik fél akaratát, és nem kutakodsz a miértekkel, hanem elfogadod.
2023. máj. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Epjuszi tulajdonképpen FICKÓS lenne
2023. máj. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ugy mukodik az ismerkedes, hogy az ember a nemet egybol meg tudja mondani. Az igenhez tobb randi kell, de addig barmelyik utan johet a nem. Neki 4 kellett, mire odaig jutott, hogy ezt nem akarja folytatni. Attol, hogy jol elvoltatok es meg a hullamhossz is megvolt, abbol nem kovetkezik, hogy a masik parkapcsolatot is akar toled. Emberileg biztos megfeleltel, ha ennyi randira elment veled, csak valami hianyerzete igy is maradt. Annyi rutinja meg mar van, hogy nem akar megvaltoztatni, hanem olyat keres, aki mindenben megfelel neki.
2023. máj. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Egyértelműen az egyetemi kontakt ami miatt így reagált. Talán, ha befejezed az egyetemet még esélyes lehet a dolog. Talán!!!

Mert ugye a korkülönbség is frusztrálhatja olyan téren.

2023. máj. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Azt, hogy tanít az egyetemen és hogy magasabb pozícióban van, azt azt az első randi előtt is tudta.

Esélyesebb inkább az, hogy valamilyen oknál fogva mégsem jöttél be annyira neki, vagy a randik során rájött, hogy a hosszútávú elképzeléseibe, terveibe nem férsz bele. Pl ő már családot alapítana, te meg még bőven egyetemre jársz stb.

Nem javaslom, hogy menj bele a miértekbe. Egyrészt azért mert nem fogsz tudni változtatni az álláspontján, másrészt az önbecsülésednek sem fog jót tenni, ha valóban megkapod a konkrét választ. Amondó vagyok ne alázd meg magad, fogadd el azt, hogy le akarja zárni és lépj tovább.

2023. máj. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

"hogy szerinte nem lenne jó ötlet, ha csak kettesben lennénk, vagy ha ott lennék nála, mert "talán olyan történne, aminek nem kellene". Meg hogy ettől függetlenül nagyon fontos lettem neki ennyire rövid idő alatt is, nem akar megbántani és jobb ezt lezárni még most, amíg egyikünk sem sérül"

Tipikus ajnározós, lerázos duma.

2023. máj. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Kicsi a pöcse,van másik nője.
2023. máj. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Ez most mi? Tanár diák szerelem?

Ki ebbe a pasi?

Aki szakított?

2023. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

7-nél a pont! Sunnyog valamit, valószínű van valakije ( akár család is!), de az biztos, hogy inkorrekt volt veled! Olyan nőt ne szédítsünk már, akit nem akarunk!

Én olyan férfivel nem mennék több randira, akit nem gondolok komolyan.

Szerintem örülj, hogy ezek után nem történt semmi, utána még szarabbul lennél…

2023. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!