Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal, többször is találkoztunk. Amikor megkérdeztem, hogy neki mi a programja, azt felelte: "Megyek egy ismerősömhöz, utána meg otthon lesz." Nem akarok pofára esni, szerintetek benne van, hogy faszival találkozik?

Figyelt kérdés

Tegnap belájkolt egy képet, amin egy kigyúrt csávó és egy másik hirdettek egy futárcéget. Lehetett nyerni valamit vele és ő megírta, hogy "Osztva és kacsintós fej."


Tegnap beszélgettünk feltűnően jó kedve volt. Ma írt nekem üzenetet,hogy vagyok.



2022. szept. 28. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon nagy valószínűséggel igen. Az "egy ismerősöm", az a lányoknál egy pasi, akit nem mond el.
2022. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen. Az ismeros lehet egy gimis jobarat a matek szakkörről. Csak nem akar untstni a reszletekkel. Meg ismerkedes elejen fura is lenne ily3n reszletesseggel elmondani
2022. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Én nem élném bele magam, haver...
2022. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sok ilyen van 50-50% szerintem ne éld bele magad... Keress te is egy hasonló "ismerős" lányt magadnak és meglátjuk mit szól hozzá.
2022. szept. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!