Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez milyen ocsmány lerázás már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen ocsmány lerázás már?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt egy kerékpáros facebook csoportban. Szívesen ismerkedett velem, sokat mesélt magáról. Azért voltak furcsa "red flagek" intő jelek, például én már egy hete akartam vele találkozni, szentendrén lakik, én átbicikliztem a szentendrei szigeten és átkompoztam végül szentendrére és ott írtam is, hogy ha szeretne sétálhatunk egy kicsit. De csak kitérő válaszokat adott, hogy sok "meggysört" ivott előző nap és nem akar kimozdulni stb. Mondom nem baj ha fáradt, csak leülünk valahova és beszélgetünk. Nem lett belőle semmi. Azt persze tudom, hogy a meggysörös előző nap egy "ismerősével" történt séta, ami kb azt jelentheti, hogy egy előző randi másnapjáról lehetett szó, de hát nem lehet biztosra tudni.

Én passzív voltam ebben mert éreztem, hogy valami nem oké. Folyton archive-ba tettem a beszélgetéseit, többször volt olyan hogy végül is le is töröltem. de újra és újra előjött, jött kérdésekkel, hogy telik a napom, stb.

Végül megbeszéltünk erre a hétre egy találkozót, ami csütörtökön volt egy 1 órás séta erejéig. De ez is érdekes volt, hogy egy "egy órás" sétán megnézett aztán rögtön sietett is el valahova, elég zavart, fura volt a csaj olyanokat is mesélt, hogy őt nagyon érdekli a krimi meg a horror meg a kriminálpszichológia.

Az ilyen biztos abban pörög, hogy minden vele ismerkedő őt ki akarja csinálni meg magáévá akarja tenni, pedig az ilyen eseteket 90%-ban hajléktalanok vagy visszaeső romlott életű emberek követik el akik például futókra támadnak stb.

A lényeg, hogy furán viselkedett. És volt egy kis kutyája akiről azt mondta, hogy hát nagyon aranyos, de folyton bepisil. Na mondom szép. A fura csaj egy behugyozós kutyával. Ráadásul a találkozásunk azzal kezdődött, hogy a kutya szart egy óriásit a betonút közepére ahogy kiszálltak a kocsiból (nem viccelek)

Na már a találkozás napján is kitett a storiesba egy szerintem kicsit idealizált képet a sétánk helyszínéről. Ma meg kitett egy másikat a dunapartról ahol kirándultak.

Én csak ráírtam, hogy ide például szívesen elmentem volna vele, mire egy olyan választ kaptam tőle, idézem. Itt jön a lényeg:



"nem tudom egyértelmű voltam-e, de most akkor az leszek, előbb romantikáznék egy tripperes kecskével a himaláján mint veled a világ legszebb helyén, remélem ebből már értesz" és utána letiltott.


Szóval gyerekek..... Kedvesen ismerkedtem egy lánnyal, teljesen passzív voltam, még többször töröltem is és archiváltam a beszélgetéseket, de nem bírta ki, hogy figyelmen kívül hagyják mindig előjött valamivel. Másik:

Teljesen passzív voltam, egy rossz szavam nem volt hozzá, kedves voltam, szép dolgokat meséltem és szép dolgokat mutattam neki, amit lehetett dícsértem és bármi kritikusat mondott bármiről próbáltam pozitívan hozzáállni.


Elég sokáig beszélgettünk és egy találkozásra is sor került ahova nem igénytelenül mentem el és nem viselkedtem sem furcsán sem erőszakosan. Normális udvarias és kedves voltam.


Szóval miért érdemlem ezt, hogy gyakorlatilag szavakkal leköpjenek és eldobjanak mint egy rongyot, majd letiltsanak, hogy mindenképpen a retinámba égjen ez a büdös böfögés amit írt és még csak reagálni se tudjak rá mert az illető "ismerősből" hirtelen letiltott lett? De miért érdemlem ezt? És miért viselkedik valaki így a másikkal? Ha mondjuk nem jön össze az ismerkedés, miért nem tesz át egy "ismerős" zónába? Mert azért gondolom ha nem jöttem be neki, attól még nem kell parasztnak is lennie velem és még tölthetünk együtt hasznos időt, vagy beszélgetéseket. Vannak ilyen barátaim akiknél ismerkedésből lett végül ismerősi viszony. Szóval ez miért nem ment?


Tényleg nem értem mi volt ez, a lány normálisnak tűnt.


2023. máj. 28. 20:48
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:

És ahogy leírtam, leírom mégegyszer, egy konkstruktív, értelmes ismerkedést építettem nem a farkamat mutogattam meg nem az alfahímet adtam neki.

De mindegy, mert egyébként számos jele volt annak, hogy a csajjal valami nem stimmelt.

2023. máj. 28. 20:49
 2/55 A kérdező kommentje:
Csak engem az zavar, az az egyetlen dolog, hogy pünkösd vasárnap egy szép délután, egy szép képre reagálva miért kellett egy ilyen paraszt beszólást a retinámba égetnie amikor semmit sem ártottam neki?
2023. máj. 28. 20:50
 3/55 A kérdező kommentje:
Mindenesetre sok szerencsét kívánok neki a himaláján a tripperes kecskével. 😂 Nem tudok mást mondani. Egyáltalán normális az aki így random ilyesmit válaszol bármire?
2023. máj. 28. 20:55
 4/55 anonim ***** válasza:
90%
Passzív voltál, lehet ez volt a gond, lehet egyszerűen nem jöttél be neki, de mégiscsak elment talizni veled, de inkább másokkal fog randizni.
2023. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
6%

Lehet, megjött neki, a nők zöme ilyenkor átmegy félhülyébe.

Meg a másik perverziójuk, hogy extrahatványozottan imádnak belerúgni a férfiakba, ok nélkül. Ez valami orgazmusközeli állapot lehet a többségnél, mert elég sok ilyen gyökér nő van.

Bár lehet, finoman adta a jeleket, csak "nem figyeltél oda". Most meg kaptad direktbe a tahó reakciót.

Legközelebb hamarabb ismerd fel a kretén nőket, sok időt megspórolsz.

2023. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mindketten kretén vagytok a magatok módján, nemrosszból.
2023. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
27%

Kár hogy letiltott, küldhettél volna egy utazástervezőt a Himalájában valami kecskefarmra... :D


Ahogy értem, ez egy nagyon fura csaj - hiányzik belőle a tisztelet, és nagyon gyerek fejben, nem igazán tudja és akarja közölni a saját szükségleteit -, igazából nem sokat veszítettét. Képzeld el, ha érzelmileg jobban bevonódsz és utána viselkedik így veled.


Vigasztaljon, hogy ez pár év múlva már csak egy vicces sztori lesz egy baráti sörözésen!

2023. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

"Ez milyen ocsmány lerázás már" - Jól látod. Ez egy ocsmány lerázás.

Ne képzelj bele többet.

Ismerkedj mással.

2023. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%

A lényegi dologban egyetértek, valóban undorító így beszólni, megalázni a másikat a semmiért. Udvariasan, normális stílusban is bonthatta volna veled.


A másikban lévő red flageket illetően viszont te is fura vagy. Ha jól értem, úgy mentél el Szentendrére, hogy nem volt előre megbeszélve, nekem ebben az esetben te lennél red flag, hogyha mindenáron győzködni akarnál, hogy itt vagy, és csak ennyire meg annyira talizzunk. Ez túl tolakodó, és magyarázkodnom se kelljen már, hogy miért nem jó.


A krimi meg a horror meg a kriminálpszichológia engem is érdekel, nem vizionálok ettől még semmit, és kinyírni se akarok senkit:-) (Az csak mellékes most a sztori szempontjából, hogy nagyon rosszak az ismereteid az elkövetőkről.)


Egyértelműen azt érzem, hogy neked nagyon is bejött ez a lány, csak most próbálsz „csökkentett üzemmódot” előadni, mindenben hibát keresni utólag.

2023. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

5: tisztán emlékszem, hogy 2x 3x direktben az egész beszélgetést kukáztam, mert nem láttam értelmét. Vagy finoman beszólt. De valahogy a kukából újra és újra előmászott.

Ezek után miért rúg belém? Persze adtam neki egy újabb és újabb esélyt.

2023. máj. 28. 21:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!