Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfinak van egy szem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfinak van egy szem ideálja, és ha annak nem felelek meg, de amúgy minden másnak igen, akkor biztos, hogy nem fog megszeretni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem biztos.
2023. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szem ideál, mint kék, zöld, vagy barna? Hát ugyan nagy nehezen, de figyelmen kívül tudnám hagyni.

Remélem, hogy ez a kérdés nem volt komoly… 🙄

2023. máj. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy nagy vagy kicsi.
2023. máj. 29. 08:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő amiatt lepattint, hogy kicsi, vagy nagy a szemed, mert neki nem jön be, de amúgy illenél hozzá, akkor nem érez irántad semmit. Smink egyébként létezik, sokat lehet korrigálni vele, de aki ilyesmi miatt nem ad esélyt azzal kár foglalkozni.
2023. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem pattintott le, csak elgondolkodtam rajta, mert beírtak éjszaka neptunba egy jegyet és nem tudtam visszaaludni. Nem is biztos, hogy igaz a szem ideálja, mert nem mondta sosem. :)
2023. máj. 29. 08:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, szerintem te éretlen vagy nagyon.
2023. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi?? Mert fáradtan kisebb a szemed, ezert nem tetszel neki?

Ti mindketten nagyon éretlenek vagytok még kapcsolatra.


De ha szemszínhez ragaszkodna az is gyerekes lenne.

2023. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sztem nagyon tini vagy meg. Ne aggódj ezen, a szemed is tetszik neki bizonyára. Az ideál, ha létezik neki ha nem, feledésbe merül, hidd el.
2023. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Crisopher ***** válasza:
100%
Tényleg gyerekes. Nekem a kék szemű nő volt az ideálom úgymond, páromnak ehhez képest barna a szeme, de imádom. Szemszín alapján választani párt elég hülyeség 😅🤣
2023. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez felnőtt párkapcsolat témában teljesen röhejes.
2023. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!