Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok olyannal, aki sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal, aki sokszor jár bulizni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Jelenleg én is ebben az életszakaszban vagyok.
2023. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nem illenénk össze.
2023. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

1. Mennyire sokszor?


2. Ezután együtt mennénk vagy ő nélkülem akarna menni?

2023. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3 Tekintve, hogy én nem gyakran szeretek bulizni járni, a barátaival megy :D Gyakoriságot tekintve akár heti 2.
2023. máj. 30. 11:07
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Sosem kezdtem bulis pasikkal ezután sem fogok.
2023. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én no vagyok, de sosem volt bulis korszakom. Természetesen nem zavar, ha a paromnak volt, de alapvetően nekem nem tetszene, ha ez meg mindig tartana, úgyhogy nem is ismerkedek olyannal, aki meg itt tart.

A heti kettő az elég sok. A két hetente egy az még elfogadható lenne nekem.

24N

2023. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

Ha engedné, hogy bármikor menjek vele, én két-három hetente mennék vele. Ha ő heti kétszer menne, akkor már az a kérdés, hogy ez az egész hétvégéjét uralja-e (tehát péntek és szombat este is megy) vagy hét közben menne, és másnap meg dolgozni?

Szóval szerintem ott lenne a probléma köztünk, hogy én ezer más dolgot szívesen csinálnék szabad időmben (kirándulás, biciklizés, olvasás, színházba járás, barátokkal való találkozás stb.) és kötve hiszem, hogy heti két buli esetén neki ezekre lenne ideje és energiája.

2023. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
Most is bulizós lánnyal járok. De miattam alaposan visszavett a bulizásból.
2023. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert már nem bulizok, de 19 évesen pont ilyen bulizós ivós srácra vágytam :D
2023. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Kitana. ***** válasza:
93%
Igen, de a heti kettő nekem is sok lenne, amiatt amit a hetes is írt, buli után általában fáradt az ember, legalábbis ha iszik is mellé, nem hiszem, hogy sok egyéb programra vevő lenne. De ilyen 1-2 hetente 1 alkalom belefér, ha mehetek vele ha kedvem van, azokat nem szeretem, akik kizárnának ezekből, persze ha néha van 1-1 alkalom amikor kifejezetten csak haverozni akar, az nem baj.
2023. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!