Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az egyik kollégám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik kollégám. Úgy éreztem, ő is küldött jeleket, de nem vagyok biztos benne. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akit nagyjából 3 hónapja ismerek, de nem mindig voltam az adott gyakorlati helyen (mert én gyakorlatot csinálok csak itt). Ő nálam 5 évvel idősebb kb., egy kicsit felettem áll, mivel neki már van szakvizsgája. Közvetlenül nem dolgozunk együtt, csak egy folyosón úgymond (ő másik kollégákkal, másik osztályon van). Nekem ő bejön, viszont hogy ez kölcsönös-e azt nem tudom. Alapból is egy érdekes humorú fickó hírében áll, de nem nagyon mertem kérdezgetni másokat, hogy velük is ilyen-e.

Amiket észrevettem már az elején is, amikor gőzöm se volt kicsoda, hangosan üdvözölt meg integetett a folyosó másik feléről nekem. Egyszer az egyik főnökkel vizsgáztatott, nekem meg ott volt dolgom és amikor kijöttem be akartam csukni az ajtót (tudom ez elég szánalmas, de valami régi vacak volt :D) és odajött segíteni. Egyszer amikor én voltam elfoglalva, direkt utánanamjött, hogy hallgassam meg egy ügynöknek az előadását, mert hasznos lenne és utána direkt rá is kérdezett, hogy meghallgattam-e. Több ilyen ügynök is szokott jönni, egyszer hármasban beszélgettünk vele meg egy "ilyennel" és akkor szóba került, hogy ő hol lakik. Poénkodik velem, ezek akkor történtek, amikor összeakadtam vele a folyosóm, csókolomoz és kislánynak szólít, pedig közel se vagyok már az. De a legjobb az volt, amikor beszólt egy olyan megjegyzést, ami a szüzességemet firtatta.

Nem tudom, hogyan tovább, vajon tényleg bejövök neki, azért ilyen vagy másokkal is ilyen, mert már említettem, hogy ő egy érdekes humorú ember hírében áll. Egyébként jóképű fickó, hogyan közeledhetnék felé anélkül, hogy magamat "hírbe hozzam" és ne váljak nevetségessé?



2023. máj. 31. 23:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Közösségi oldalakon nem találtam meg őt sehol. Egy munkahelyi telefonbeszélgetés volt még, ahol azt mondta mi jó "cimborák" vagyunk, vagy mik, mikor kb. semmit se tudunk egymásról. Nagyon okos kolléga egyébként állítólag.
2023. máj. 31. 23:32
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Milyen tróger munkahely lehet ez
2023. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Kiszemelt magának. Játszik, kerülget. Közben pofátlankodik.

Eszembe nem jutna, hogy törjem rajta a fejem.

Nyilván a fél női állományon már átment. Új hús vagy.

Ismerem ezt a típust.

2023. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Adja a sármost, magabiztosan lekezel, fonja a hálóját. Biztos tudnának mesélni a kolléganőid.

Mindig utáltam a kiskakast a szemétdombon.


Távolságtartás.

2023. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!