Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan férhetnék a közelébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan férhetnék a közelébe annak a férfinak a munkahelyemen, aki tetszik és láthatóan ő sem közömbös irántam, de állandóan csoportokban mászkál, "millió" barát kollegája van, szinte sosincs egyedül, én viszont viszonylag új vagyok a helyen?

Figyelt kérdés
Ő 5 éve dolgozik ott (hatalmas csarnok, rengeteg emberrel), már kiválóan beilleszkedett, ismer mindenkit. Én fél éve érkeztem, pár emberrel tartom csak a kapcsolatot. Ha összefutunk, mindig mosolygunk, testbeszédével, nézésével kimutatja, hogy tetszem, de ennyi. Illetve régebben láttam rajta, hogy odajönne, de én elég szégyellős voltam, (sajnos a válásom, rossz családom stb elvették az önbizalmam az évek alatt) szóval nagyon féltem, így inkább úgy tettem, mintha valami mást csinálnék, más dolgom lenne, hárítottam. Most már felkészültem, már tudnám kezelni a helyzetet, közel engedni, beszélgetni, de most meg már nem jön felém. Kivéve azt a kb 5 másodpercet reggel, amikor is szépen rám mosolyog. A nap többi részében nagyon dolgozik, a szüneteiben pedig a barátaival jár-kel, eszik (sajnos olyanok is vannak köztük, akik elég ellenségesek) és fogalmam sincs, hogyan férkőzzek oda hozzá, hogyan lépjek vele kapcsolatba. Pedig nagyon tetszik! Kívül, belül, mindenhogy.. valakinek valami jó ötlete?

2021. jan. 8. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Várd meg, míg kezdeményez.
2021. jan. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem elég biztos benne, hogy tetszik nekem, ezért nem kezdeményez. Szeretnék vele beszélgetni, összebarátkozni, akkor alakulna a dolog, de így nem lesz sohacsemmi. 3 hónapja húzódik a dolog. Az elején tudom, én cse.tem el, túl zárkózott voltam.
2021. jan. 8. 07:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá. Neten bátrabb az ember és ott nincsenek ott a barátai. Ha pár szót váltotok online, tudtok majd beszélgetni a munkahelyen is.
2021. jan. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg légy sokat a látóterében, lássa, hogy mit csinálsz, kérd ki a véleményét, tanácsát valamiben, amiben ("állítólag") ő jobb, mint Te vagy...

Ha rád mosolyog, viszonozd a mosolyt.

Nincs kapcsolata? Érdeklődj.

2021. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Angel3000 ***** válasza:
53%
Szia! Meg kellene figyelned, mikor van egyedûl ès akkor gyorsan menj oda hozzá, ès mond azt neki, -, hogy mèg nem ismerjûk szemèlyessen egymást, a nevem ès nyujtod is a kezedet, hogy kezet fogj vele a többi jön magától...
2021. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, jó ötlet mind! Az az igazság, hogy facebookon ismerősök vagyunk, az elsők közt jelölt be a kollégák közül. Kb. 30 méterre dolgozunk egymástól egy nagy térben, egész nap látom, mégis teljesen más területen. Szóval szakmailag, vagy munkában nem tudom kikérni a véleményét. Annyit agyaltam rajta, hogy milyen ürüggyel tudnék odamenni hozzá, de nem jut eszembe semmi értelmes. Nincs semmi közös dolog :( Barátnője tudtommal és a facebook profilja szerint nincs, a fotóin mindig csak a barátaival van, többnyire munkahelyiekkel. Minden egyes nap mosolygunk egymásra reggel, szemmel láthatóan nagyon örül, volt már rövid szemezés is, de mégsem történik semmi. Mivel régebben nyitotabb volt, de én zárkózottabb, félénkebb voltam, ezért nem próbálkozik többet(gondolom). Úgy vagyok vele, hogy ezért most nekem kell megadnom a kezdő lökést, hogy alakuljon valami.


Gondoltam rá én is, hogy ráírjak messengeren, na de az nem úgy néz ki, hogy személyesen gyáva vagyok odamenni, csak "irogatni" merek? Főleg, hogy 3 hónapja csak nézegetjük egymást és szerintem már le is tett róla, hogy "ez a csaj" akarna tőle valamit. Vagy írjak rá mégis?

2021. jan. 8. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Hát egy csomó dolgot megkérdezhetem tőle így is.

Mikor lesz béremelés, vagy lesz-e elbocsátás, vagy van-e céges üdülő, vagy igaz-e, hogy eladják a céget, stb.


Vagy csak egyszerűen írj rá, hogy na olyan aggodalmának tűnt, noncs-e valami baja?


Mindegy mit, csak jelezd, hogy érdekel, még adj teret bármi válaszra.

2021. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Tetszik amit írsz! Tudnál még néhány tippet adni?


És hogy menjek oda? Egyszerűen állítsak oda és kérdezzek valamit? Hogyan kezdjem el?

2021. jan. 10. 01:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérj tőle segítséget valamiben. Te új vagy ott, nem tudod még hogy kell csinálni a dolgokat.
2022. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!