Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudod biztosra,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod biztosra,hogy akivel hosszabb ideje napi szinten beszélsz, akár videochaten keresztül,nincs más a képben? Hogy tényleg hűséges és őszinte hozzád már az ismerkedési fázisban is?

Figyelt kérdés

Engem annyira elbizonytalanít,hogy akárhányszor esélyt adtam valakinek ismerkedésnél, mert tiszta lappal indított, utána mégis csalódtam benne. Emiatt már lassan félek megbízni egy újabb személyben... Ez ellen csak az idő bizonyít?


A következő szitu csak egy példa ,mert az én korosztályomban meg alattam lévőben főleg ez megy: nagyon sokan csak mondják,hogy hűségesek, közben meg instán nézik a csajokat, reagálnak a sztorijaikra, rájuk írnak ,megy a snapchat,tiktok,közben a barátnő meg mit sem sejt,csak a barátja érdekli. Pl én így működöm: már beszélgetés alatt ha szimpatikus a fiú, a többivel megszakítom az ismerkedést, nem foglalkozom mással és nem is követek be újabb embereket

mondjuk instan,meg idővel leszedem a tindert ,mert nem érdekelnek. Aztán valahogy mégis azzal szembesülök,hogy ezzel rontom el. De baj lenne,hogy ennyire csak egy ember tud egyszerre érdekelni és vonzó lenni nekem?Nyilván fordítva is előfordulhat,hogy egy fiú csalódik egy lányba hasonlóképp, csak a helyzetet akartam leírni,amivel én szembesültem (nem is egyszer).


Én is vonzó vagyok és emellett törődöm is(=én is ráírok,nem nyomulok de érdeklődöm,vetek fel témákat,humoros vagyok és kedves)az aktuális partnerrel már "talking stage"-ben is,de lehet ezzel cseszem el, ezért leszek friendzone-olva , míg az elérhetetlen,végtelen elvárásokat támasztó csajok után meg futnak.


Ezt csak ki akartam írni magamból,mert nagyon sokszor gondolkodom rajta,hogy miért van így? A normális emberek sokszor hoppon maradnak🙄 Ti is tapasztaltatok ilyet?

22L



2023. jún. 3. 11:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyan ezt tapasztaltam életem során, csak én 28 éves srác vagyok. Mindegyik lány akivel eddig összejöttem, előbb utóbb elkezdett ismerkedni más srácokkal, haveri társaságból vagy suliból. Aztán szépen lassan egyre közelebb és közelebb került hozzá és már chateltek, találkozgattak kettesbe..stb Én ilyet nem tennék a barátnőmmel. Én azaz ember vagyok, hogy ha összejövök egy lánnyal akkor egyszerűen nem fog érdekelni más és nem is érzek késztetést arra, hogy ennyire jóba legyek egy másik nővel. Ha nyomulna, egyszerűen nem írnék neki vissza és kész.


Mondjuk ismerkedés fázisba, ha még nem jöttek össze annyira nem érdekel, ha mással is próbálkozik. Számomra ez akkor gáz, ha már összejöttek és utána is csinálja.


Teljesen egyetértek a 5. válaszolóval.

2023. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!