Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudod biztosra,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod biztosra,hogy akivel hosszabb ideje napi szinten beszélsz, akár videochaten keresztül,nincs más a képben? Hogy tényleg hűséges és őszinte hozzád már az ismerkedési fázisban is?

Figyelt kérdés

Engem annyira elbizonytalanít,hogy akárhányszor esélyt adtam valakinek ismerkedésnél, mert tiszta lappal indított, utána mégis csalódtam benne. Emiatt már lassan félek megbízni egy újabb személyben... Ez ellen csak az idő bizonyít?


A következő szitu csak egy példa ,mert az én korosztályomban meg alattam lévőben főleg ez megy: nagyon sokan csak mondják,hogy hűségesek, közben meg instán nézik a csajokat, reagálnak a sztorijaikra, rájuk írnak ,megy a snapchat,tiktok,közben a barátnő meg mit sem sejt,csak a barátja érdekli. Pl én így működöm: már beszélgetés alatt ha szimpatikus a fiú, a többivel megszakítom az ismerkedést, nem foglalkozom mással és nem is követek be újabb embereket

mondjuk instan,meg idővel leszedem a tindert ,mert nem érdekelnek. Aztán valahogy mégis azzal szembesülök,hogy ezzel rontom el. De baj lenne,hogy ennyire csak egy ember tud egyszerre érdekelni és vonzó lenni nekem?Nyilván fordítva is előfordulhat,hogy egy fiú csalódik egy lányba hasonlóképp, csak a helyzetet akartam leírni,amivel én szembesültem (nem is egyszer).


Én is vonzó vagyok és emellett törődöm is(=én is ráírok,nem nyomulok de érdeklődöm,vetek fel témákat,humoros vagyok és kedves)az aktuális partnerrel már "talking stage"-ben is,de lehet ezzel cseszem el, ezért leszek friendzone-olva , míg az elérhetetlen,végtelen elvárásokat támasztó csajok után meg futnak.


Ezt csak ki akartam írni magamból,mert nagyon sokszor gondolkodom rajta,hogy miért van így? A normális emberek sokszor hoppon maradnak🙄 Ti is tapasztaltatok ilyet?

22L



2023. jún. 3. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. Erről szól a bizalom
2023. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Engem nem érdekel.

Nem fárasztom magam olyanokkal hogy akarjak bízni.


Azt nézem amiket kapok es nem azt keresem másoknak is mit nyujt.

Ha nekem elég kielégito amennyit hív keres velem van ahogy él hal értem, felolem azt csinál amit akar.

Ha kevés amit kapok amiket nyújt.a másik mert hanyagol nem törődöm akkor azt az űrt amit okoz másokkal igyekszem kitölteni nem azzal, aki nem akarja kitölteni vagy csak simán nem tölti ki mert nekem kevés, ő ilyen.


A bizalom nekem semmihez nem szükséges szinte. Nem bizalmi alapon építek kapcsolatokat. Mi ek bízni bárkiben is. Az mire jó egyaltalán?

Nekem az kell ha hianyzik felhivom hivom akkor jön e es adja ami kell vagy nem.

Ha nem, és igényem lenne rá, akkor majd mással pótolom.

2023. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akivel ismerkedsz, annak nem vagy a barátnője. Ezek szerint nyomozol utánuk, akkor meg droppold azokat, aki nem komolyak. A többség tart b,c, d, e lehetőségeket, ha nem jönne be a befutó. Nem szép, de ez van.

Sehonnan sem tudod, hogy akivel írsz, az nem szèdít mèg 10 másikat.

2023. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg minek kéne megbízni egy emberben? Az mire jó mire kell mihez lenne szükséges? Meg minek ezen görcsölni is? Ha nem bizol nem bizol es kész.

Senkinek nem adok olyat a kezébe hogy félnem kelljen kijátsza e visszaél e vele elárul e átver e. Nem élek félelmekben, hogy bíznom kelljen bárkiben is.

2023. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát bevallom én pont ugyanilyen vagyok mint te csak fiúban. Sajnos nekem meg pont az tapasztalatom, hogy a lányok nem feltétlen értékelik ezt. :D Sőt már lassan azon gondolkoztam, hogy hát hülye vagyok én akkor több vasat kell a tűzben egyszerre tartani ha ez kell a mai nőknek… De annál meg rájöttem hogy nem fog menni mert nem vagyok ilyen.. Eleve akkor megyek be egy kapcsolatba egy lánnyal vagy komolyabb ismerkedésbe ha nagyon nagyon szimpatikus és nagyon tetszik.. Viszont ebben az esetben miért érdekelne utána más nő? Nem is értem….


Hát de akkor úgy néz ki vannak még ilyenek, csak akkor megkell találni akinek hasonló az értékrendje és akkor az majd értékelni fogja :)


Meg egy kicsit azt is észrevettem hogy ez ilyen láncreakció a mai világban.. Az ember először csak a párjával foglalkozik aztán sorra csalódik és utána akkor ő is már változtat a hozzá álláson emiatt.. Viszont lehet pont akkor találkozik egy hasonló hozzá állású partnerrel és akkor meg az fog csalódni és így tovább….


27F

2023. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5 - "Az ember először csak a párjával foglalkozik aztán sorra csalódik és utána akkor ő is már változtat a hozzá álláson emiatt.."

Miért változtat? Ha az előző nem volt megfelelő, a következő az lehet.

A jóra érdemes várni.

2023. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak abból sejteni, hogy ami ideje marad a kötelező napi teendők mellett, annak a nagyját lehetőség szerint rád fordítja online és offline is.
2023. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet huseget elvarni ismerkedesi fazisban.. ha 2 eve beszelgettek netten akkor sem , mivel ez nem a valosagban zajlik.. ha van fizikai kontakt onnan mar mas a helyzet.
2023. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Sokszor az a gond hogy sokan nem akarnak senkivel szóbaállni, pláne nővel, csak akkor ha vadásznak, de se munkaügy se segítség se hobbi. Persze néhányan emiatt úgy tesznek mintha lenne esélye a delikvensnek. Aki retteg a friend zone-tól az pont így szokott járni hogy kicsit megvezetik. A barátságos emberekbe meg előbb utóbb beleszeret valaki. Ezek meg sokszor nem vasak a tűzben, csak van akinek igénye lenne kommunikációra még ebben a fura állandóan vadászó világban is.
2023. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon elfáradtam, hogy mindenhol ezt látom, legközelebb már csak olyan pasi jöhet szóba, akinek nincs is Instagramja.
2023. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!